PARA — Door omgevallen bomen is de Afobakaweg deels geblokkeerd. Er kan slechts van één rijbaan gebruik worden gemaakt op het weggedeelte tussen mast 51 en 53, ter hoogte van de afslag naar Powaka en Phedra, meldt het Korps Politie Suriname op zijn website.
De bomen vielen zaterdagmiddag volgens de politie om door de aanhoudende onweersbuien en hevige rukwinden. De melding kwam omstreeks 16:42 uur binnen. Na oriëntatie ter plekke schakelde de politie de brandweer, het districtscommissariaat en andere diensten in. “Maar ze zijn tot op dit moment niet in staat om de bomen van het wegdek te verwijderen”, aldus het KPS.
Uit voorzorg heeft de politie alvast de plaats gemarkeerd door afzetlint, pionnen en reflecterend materiaal. “Samen met de overige hulpdiensten zal er zondag met man en macht worden gewerkt om de omgevallen bomen van het wegdek te verwijderen”, belooft het KPS. Op de automobilisten en overige weggebruikers wordt het beroep gedaan rekening te houden met het ontstane ongerief en hun snelheid op dat weggedeelte aan te passen, doordat er vanwege de blokkade slechts gebruik kan worden gemaakt van één rijbaan.
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- President Santokhi: ‘Niemand uitsluiten bij coalitievorming…..
- Breaking: NDP en ABOP bereiken akkoord over coalitie..
- Cubaanse man zwaargewond na aanrijding; bestuurder gearrest…..
- Hypocrisie in plaats van principe..
- Nieuwe single van Tasha’s World: einde van twaalf jaar stil…..
- VSB dringt aan op sterk bestuur, beter ondernemingsklimaat …..
- VSB roept nieuwe regering op tot goed bestuur, sterk ondern…..
- President Santokhi: Zorgelijke fouten bij telling stemmen; …..
- Olieprijzen onder druk door OPEC-plannen en Trumps tariefdr…..
- Mungra: geloof in de politiek weggevallen bij veel kiezers..
- Oproep VSB: ‘Met visie, daadkracht en betrouwbaarheid werke…..
- Amerikaanse ambassade herdenkt gevallenen in Suriname tijde…..