Inschattingsfouten en koppigheid van beleidsmakers zijn volgens VHP-assembleelid Asis Gajadien de voornaamste redenen waarom de VHP buiten de boot is gevallen bij de vorming van de nieuwe regeercoalitie. Hoewel hij geen namen noemde, uitte Gajadien in het programma To The Point scherpe kritiek, met name richting minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW).
Volgens hem zijn er te veel projecten niet of veel te laat uitgevoerd — niet door geldgebrek, maar door organisatorische tekortkomingen. “De duizenden weggebruikers die maandenlang het slachtoffer waren van slechte wegen en ander ongerief, hebben een duidelijk signaal afgegeven,” aldus Gajadien.
“Wat denk je dat ze gaan doen?” vroeg hij retorisch. Het geld was er volgens hem wel, maar de prioriteiten zijn verkeerd gesteld. Daar moet volgens de VHP-topper bestuurlijk iets aan veranderen. Toch benadrukt Gajadien dat een groot deel van het electoraat het werk van de VHP wél heeft gewaardeerd, gezien de ruim 87.000 stemmen op de partij.
Tegelijkertijd erkent hij dat het niet goed uitvoeren van het sociaal programma zijn weerslag heeft gehad op het verkiezingsresultaat. Een ander punt waarop de partij volgens hem is afgerekend, is de aanhoudende wateroverlast waarmee veel gezinnen te kampen hadden.
“Dat probleem is nooit opgelost. Er is veel geld uitgegeven, maar dat is niet terechtgekomen waar het nodig was,” stelt hij. Gajadien zegt dat zijn kritiek niet nieuw is. Hij heeft al eerder intern gewaarschuwd dat zaken niet goed werden aangepakt.
Ook het grondbeleid verdient volgens hem aandacht. Vooral bewoners van Wanica zouden daar veel klachten over hebben geuit. Gajadien pleit voor een grondige evaluatie binnen de VHP. “Maar zelfs zonder die evaluatie is al duidelijk waar het fout is gegaan,” aldus de politicus.
- Advocaten verwijten OM willekeur in fraudezaak Comfort Trav…..
- Simons: “Meer communicatie met samenleving is cruciaal voor…..
- Hess trekt zich volledig terug uit Blok 59..
- GLAZEN PLAFOND..
- Geen ambtelijke status en dubbele salarissen meer voor DNA-…..
- Militair verdrinkt na bootongeluk in Marowijnerivier..
- Open brief aan het nieuwe parlement..
- Geen geld voor aanpak Van ‘t Hogeruystraat..
- Leiding Huize Ashiana woest over filmopname op terrein..
- Buitenlandse belangstelling voor inauguratie nieuwe preside…..
- Video -Hamas bestudeerde de Israëlische troepenbewegingen t…..
- Video -Israël bevestigt dat Iran in juni enkele militaire l…..
- Gajadien: “Het verkiezingsproces is afgesloten, nu begint h…..
- Somohardjo: ‘Daden tellen, niet het verleden’..
- Gajadien: ‘87.000 mensen hebben verwachtingen van VHP’..
- Dodental in Texas stijgt na verwoestende overstromingen..
- Ronny Kasirin Katiman..
- Olga Yvonne Vreden – Verbruggen..
- Herbert Iwan Sandvliet..
- ‘Doelen behalen’ is hoogste prioriteit van aankomende minis…..
- Bennie Miranda: “President Santokhi heeft zijn hele familie…..