Gabreyenne Weeks, business-to-business officer bij N.V. Consolidated Industries Corporation (CIC), vertelt in gesprek met Suriname suriname dat zij een van de succesverhalen is van het Recruitment Event 2024. Door het evenement te bezoeken, wist zij een baan te bemachtigen bij CIC. Dat deelde zij tijdens de tweede editie van het Recruitment Event, dat plaatsvond in Ballroom Prince.
Het sollicitatieproces duurde drie weken, waarna ze werd aangenomen. Weeks moedigt jongeren die het evenement hebben gemist aan om volgend jaar wél deel te nemen. “Het kan echt deuren voor je openen,” zegt ze enthousiast. “Ik ben zeer tevreden met de functie die ik nu binnen de organisatie vervul.”
Volgens Weeks is CIC momenteel vooral op zoek naar mensen met een technische achtergrond. Ze legt uit dat deelname aan de beurs het mogelijk maakt om gericht in contact te komen met potentiële kandidaten. “Een curriculum vitae alleen is tegenwoordig niet meer doorslaggevend. Bedrijven willen mensen echt leren kennen: wie ze zijn, hoe ze denken, en of ze bij de bedrijfscultuur passen.”
Voor Weeks was het aansluiten bij CIC de juiste beslissing. Ze ervaart haar werkplek niet alleen als een plek voor professionele ontwikkeling, maar ook als een omgeving waar persoonlijke groei wordt gestimuleerd. “Ik leer niet alleen over mijn werkzaamheden en de bedrijfsvoering, maar ook over mezelf. Door vragen te stellen, gesprekken te voeren en niet bang te zijn, kun je echt verandering teweegbrengen.”
Ze geeft een belangrijke boodschap mee aan jongeren: “Wees altijd jezelf. Probeer niet iemand anders te zijn om erbij te horen. Authenticiteit is je grootste kracht.”
- Diverse activiteiten rond 180 jaar vestiging Nederlandse bo…..
- Julien Ignacio geeft migranten een stem in ‘Goudjakhals…..
- Slapende man in Wanica ruw wakker geslagen en beroofd..
- Save SU Collectief pleit voor behoud ministerie van Ruimtel…..
- Reactie op: ‘Niet de regering, maar DNA…’..
- Toekomstmogelijkheden centraal op onderwijs- en beroepenbeu…..
- A20: Democratisch mandaat is opdracht tot verandering..
- Personeel TCT zegt vertrouwen in directie op..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling van USD 96.000 voor hu…..
- OW-minister roept in China bedrijven op in Suriname te inve…..
- Ex-minister Ramdin vindt kritiek op Xaviera Jessurun ontere…..
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..
- Financiering RVI..
- Brute woningoverval: slachtoffer gekneveld achtergelaten..
- VN-missie in Haïti faalt, Lula wil actie..
- Emanuel Sanvisi: nieuwe muziek, nieuwe missie, zelfde hart..
- Menke verwacht dat verkiezingen bindend worden verklaard..