Gabreyenne Weeks, business-to-business officer bij N.V. Consolidated Industries Corporation (CIC), vertelt in gesprek met Suriname suriname dat zij een van de succesverhalen is van het Recruitment Event 2024. Door het evenement te bezoeken, wist zij een baan te bemachtigen bij CIC. Dat deelde zij tijdens de tweede editie van het Recruitment Event, dat plaatsvond in Ballroom Prince.
Het sollicitatieproces duurde drie weken, waarna ze werd aangenomen. Weeks moedigt jongeren die het evenement hebben gemist aan om volgend jaar wél deel te nemen. “Het kan echt deuren voor je openen,” zegt ze enthousiast. “Ik ben zeer tevreden met de functie die ik nu binnen de organisatie vervul.”
Volgens Weeks is CIC momenteel vooral op zoek naar mensen met een technische achtergrond. Ze legt uit dat deelname aan de beurs het mogelijk maakt om gericht in contact te komen met potentiële kandidaten. “Een curriculum vitae alleen is tegenwoordig niet meer doorslaggevend. Bedrijven willen mensen echt leren kennen: wie ze zijn, hoe ze denken, en of ze bij de bedrijfscultuur passen.”
Voor Weeks was het aansluiten bij CIC de juiste beslissing. Ze ervaart haar werkplek niet alleen als een plek voor professionele ontwikkeling, maar ook als een omgeving waar persoonlijke groei wordt gestimuleerd. “Ik leer niet alleen over mijn werkzaamheden en de bedrijfsvoering, maar ook over mezelf. Door vragen te stellen, gesprekken te voeren en niet bang te zijn, kun je echt verandering teweegbrengen.”
Ze geeft een belangrijke boodschap mee aan jongeren: “Wees altijd jezelf. Probeer niet iemand anders te zijn om erbij te horen. Authenticiteit is je grootste kracht.”
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..
- Gevaarlijke voorwerpen gevonden bij tassencontrole Mulo Wag…..
- Goerdat beroept zich op wettelijke onverenigbaarheid voor n…..
- SAO plaatst gezondheidsdag in teken 45-jarig jubileum en tr…..
- Awasa-dans en Surinaamse lekkernijen trekken publiek in Chi…..
- Gezondheidsdag, startsein viering 45 jaar SAO..
- Boldewijn verwacht dat nieuwe president in parlement wordt …..
- Mahonieboom DNA omgevallen..
- Fête de la Musique 2025 brengt meer dan 40 artiesten samen …..
- TotalEnergies en Surinaamse Energiekamer sluiten partnersch…..
- Minister Raghoebarsing zwijgt over koersstijging..
- Halve offshore gebied Suriname nu onder contract na deal me…..
- Raymond Alder aangehouden in Guyana voor cocaïnesmokkel..
- KPS: Onderzoek zaak Sunparklaan verloopt vlot..
- Buurtmanager Wageningen vindt gevaarlijke voorwerpen tijden…..
- Boldewijn: is Goerdat wel eerlijk en openhartig geweest naa…..
- Korpschef Isaacs: ‘Er is sprake van enige mate van verruwin…..
- Surinaams Rode Kruis viert 85 jaar hulpverlening en menseli…..