Na een uitleveringsprocedure van meer dan een jaar, Joel ‘Bordo’ Martinus is uitgeleverd aan Frankrijk door Brazilië. Dat meldt de nieuwssite France-Guyane. Hij zou vandaag zijn aangekomen op de luchthaven van Roissy. Hij moet in Frankrijk een celstraf uitzitten van 8 jaar voor drugshandel; een veroordeling bij verstek.
Bordo wordt wordt vanaf 2022 opgespoord door de Surinaamse justitie en hij is sinds toen ondergedoken. Hij kon door een door Interpol Suriname uitgegeven Red Notice worden opgespoord en aangehouden in São Paulo. In Suriname wordt hij verdacht van moord, medeplegen/medeplichtigheid tot moord; doodslag, medeplegen/medeplichtigheid aan doodslag; bedreiging met misdrijf; deelneming criminele organisatie, overtreding Wet Verdovende Middelen en overtreding Wet Money Laundering.
Begin dit jaar werd al bekend dat hij uitgeleverd zou worden aan Frankrijk en niet aan Suriname. Op 6 januari 2025 is het Openbaar Ministerie via de diplomatieke weg in kennis gesteld van de beslissing van de Braziliaanse Justitiële autoriteiten.
- Etnel mist nog net derde termijn in DNA..
- BESCHOUWING — Suriname verdient betere politici dan opportu…..
- Minister Ori: “Gebrek aan vakdocenten schaadt onderwijsontw…..
- President Santokhi: “Patricia Etnel was een gedreven en kun…..
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..
- Iran overweegt vergeldingsmaatregelen na grootschalige Amer…..
- Iran zweert vergelding na Amerikaanse luchtaanvallen: ̶…..
- Laat Chelle je vertelle!: De reis van een grappige ziel naa…..
- Natio wil Gold Cup afsluiten met zege tegen Dominicaanse Re…..
- De genegeerde opdracht van de kiezers aan de politiek..
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..