De fractie van De Nationale Partij Suriname (NPS) in De Nationale Assemblee (DNA) zal maandelijks SRD 120.000 reserveren voor sociale projecten. Dit bedrag wordt opgebracht uit de maandelijkse bezoldiging van de zes NPS-parlementariërs. Dat maakt NPS-ondervoorzitter en DNA-lid Jerrel Pawiroredjo bekend.
Het geld zal worden ondergebracht in een speciaal NPS Fractiefonds, dat tot doel heeft sociale noden in het land op bescheiden wijze te helpen lenigen. Volgens Pawiroredjo zullen de middelen objectief en transparant worden ingezet ten bate van diverse projecten.
De aankondiging komt nadat eerder fractiegenoot Poetini Atompai al kenbaar maakte persoonlijk SRD 50.000 per maand af te staan voor sociale doeleinden. “Met dit initiatief willen wij als fractie onze maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen, en tastbare hulp bieden aan mensen en gemeenschappen die het moeilijk hebben,” stelt Pawiroredjo.
De NPS benadrukt dat het fonds niet is bedoeld voor politieke doeleinden, maar specifiek voor duurzame sociale ondersteuning in het hele land. Details over de eerste projecten die uit het fonds worden gefinancierd, zullen binnenkort volgen.
- Zware aardbeving treft Russische regio Kamtsjatka: tsunamiw….
- Jamie Lee Curtis wil stoppen vóór Hollywood haar afwijst va…..
- Flo Rida keert terug naar Nederland voor eerste soloconcert…..
- Vervolg op ‘Bend It Like Beckham’ komt er eindelijk aan..
- Jeannie Mai openhartig over co-ouderschap met ex Jeezy..
- Postpakket voor een ander? Denk twee keer na..
- Zware aardbeving treft Russische regio Kamtsjatka: tsunamiw…..
- DR- en RR leden Paramaribo en Sipaliwini geïnstalleerd..
- Jordan: ‘Ik ben een stem voor het volk’..
- SLM moet Casas en Luchthavenbeheer ongeveer 16 miljoen US d…..
- Rechter straft verdachte ondanks gebrek aan direct bewijs: …..
- Tsang eng dati..
- 91-jarige man gekneveld, mishandeld en beroofd..
- OM: ‘Verontrustende toename verdovende middelen in geschenk…..
- Veel bewolking met kans op wat regen.
- Twee rovers aangehouden na 91-jarige beroofd en gekneveld t…..
- Directie Staatsolie bij president Geerlings-Simons..
- ‘Ook Britse agenten beschuldigd van misbruik in grote zaak …..
- VK dreigt Palestina in september te erkennen als Israël gee….
- Jaïros Steven Elshot (52) Amsterdam 26-7-2025..
- George Harrold André Hoogdorp (82) Amsterdam 25-7-2025..