BURNSIDE — S.R. (36 jaar), D.B. (66) en S.A. (29) hebben alle drie een fikse boete gekregen voor het overtreden van de Jachtwet. De zaak kwam aan het rollen toen S.R. dinsdagmiddag rond kwart voor twee door de politie bij de controlepost Burnside staande werd gehouden met acht Ananki (Anas Bahamensis, ook wel ‘Steel Duck’) in zijn voertuig. De man kwam uit Nickerie en was op weg naar Paramaribo.
Volgens het Korps Politie Suriname (KPS) werd de autobestuurder ter plekke aangehouden aangezien volgens de jachtkalender tussen juni en september het seizoen voor deze vogelsoort gesloten is. S.R. werd overgebracht naar het politiebureau van Coronie, waar hij werd voorgeleid.
De man verklaarde dat hij de eenden van D.B., ook bekend als ‘Pee’, in Nickerie had ontvangen om in Paramaribo af te geven. D.B. en S.A. meldden zich vervolgens op het politiebureau, waarbij bleek dat de eenden van S.A. waren. Het duo werd ook aangehouden en vervolgens in verzekering gesteld na afstemming met het Openbaar Ministerie.
S.R., D.B. en S.A. kregen uiteindelijk de gelegenheid om de zaak buiten proces af te handelen. “Na het betalen van een fikse boete zijn de drie verdachten heengezonden. De vogels zijn voor verdere afhandeling overgedragen de dienst Lands Bosbeheer (LBB)”, meldt het KPS woensdag op zijn website.
- Rusland: financiële situatie niet gunstig..
- Bouva: ‘Ik geloof niet in een ministerie van Diaspora’..
- Misstanden bij politie: minister kondigt harde aanpak en on…..
- Sewcharan benoemt tot lid Staatsraad..
- Transformatie Queens Hotel: ‘We spelen in op de veranderde …..
- Ramdin weerspreekt valse berichtgeving met klem..
- UNDP en Suriname versterken samenwerking voor duurzame ontw…..
- Culinaire cruciaal binnen toerisme..
- Selectie nieuwe korpschef: competenties zullen gelden..
- OAS weerspreekt aantijgingen, Ramdin verdedigt beleid en pe…..
- Buitenposten Suriname na 1 november anders ingevuld..
- Eén dode bij uit de hand gelopen familieruzie..
- Man omgekomen na uit de hand gelopen familieruzie..
- Parmessar: ‘De regering zal in financieel zwaar weer rake…..
- Rabidin brengt lied uit in verband met 135 jaar Javaanse im…..
- Vicepresident Rusland: regering werkt niet mee aan wurgcont…..
- Man overleden na uit de hand gelopen familieruzie.
- Sollicitatieoproep CBvS – medewerker Bibliotheek..
- Suriname betuigt medeleven na dodelijk helikopterongeluk in…..
- Verkeersveiligheidsmaand van start: ‘Geen haast is een leve…..
- Bryan Isaacs voorlopig ter beschikking van JusPol-minister..