BURNSIDE — S.R. (36 jaar), D.B. (66) en S.A. (29) hebben alle drie een fikse boete gekregen voor het overtreden van de Jachtwet. De zaak kwam aan het rollen toen S.R. dinsdagmiddag rond kwart voor twee door de politie bij de controlepost Burnside staande werd gehouden met acht Ananki (Anas Bahamensis, ook wel ‘Steel Duck’) in zijn voertuig. De man kwam uit Nickerie en was op weg naar Paramaribo.
Volgens het Korps Politie Suriname (KPS) werd de autobestuurder ter plekke aangehouden aangezien volgens de jachtkalender tussen juni en september het seizoen voor deze vogelsoort gesloten is. S.R. werd overgebracht naar het politiebureau van Coronie, waar hij werd voorgeleid.
De man verklaarde dat hij de eenden van D.B., ook bekend als ‘Pee’, in Nickerie had ontvangen om in Paramaribo af te geven. D.B. en S.A. meldden zich vervolgens op het politiebureau, waarbij bleek dat de eenden van S.A. waren. Het duo werd ook aangehouden en vervolgens in verzekering gesteld na afstemming met het Openbaar Ministerie.
S.R., D.B. en S.A. kregen uiteindelijk de gelegenheid om de zaak buiten proces af te handelen. “Na het betalen van een fikse boete zijn de drie verdachten heengezonden. De vogels zijn voor verdere afhandeling overgedragen de dienst Lands Bosbeheer (LBB)”, meldt het KPS woensdag op zijn website.
- Donetsk sleutel in Poetins strategie.
- Sociaal leven in Bolivia wordt voor het eerst in twee decen….
- Hamas aanvaardt Arabisch plan voor wapenstilstand in Gaza.
- Politie treft illegaal vervoerde vogels aan bij controlepos….
- President Simons krijgt officieel geverifieerd Facebookacco…..
- Wachters met dutty eye.
- Ricky Martin schrijft geschiedenis als eerste Latin Icon bi….
- Dennis Rodman haalt uit naar Travis Hunter: “Wees gewoon ge….
- Doechii: Van talent tot fenomeen op ‘Pukkelpop’.
- GBB-minister zet in op transparant en efficiënt grondbelei…..
- ‘Fort Buku’: film met magie, mysterie en vleugje kinderdroo…..
- Vrouw overwint suikerverslaving en valt 127 kilo af .
- Vrede in Oekraïne noodzakelijk voor rust in de wereld.
- Gepensioneerden Centrale Bank in de vergeethoek .
- Gewetenloosheid in combinatie met macht is de doodsteek voo….
- Weetje van de dag – Vandaag in 1940: Russische revolutionai….
- Marius Borg Høiby, zoon van Noorse kroonprinses, aangeklaag….
- Oprichter van Nike doneert 2 miljard dollar voor kankeronde….
- Verdwijning tropische vogelsoorten niet door ontbossing, ma….
- ONSCHULDIG BEVONDEN WORDEN..
- OAS-mensenrechtencommissie rondt onderzoek Cubaanse medisch…..