WANICA — P.S. is door de politie van Nieuwe Grond in verzekering gesteld. De 21-jarige bekogelde zijn 23-jarige broer S.A. met stenen. Het slachtoffer werd aan het voorhoofd geraakt en hield een zwelling en gapende wond over aan de mishandeling, meldt het Korps Politie Suriname op zijn website. Ook sneuvelde een raam van zijn woning door een steen.
S.A. kwam op 1 mei rond elf uur ‘s avonds thuis van een bezoek aan zijn tante en merkte dat zijn voordeur was geforceerd. Zijn slaapkamer bleef overhoop te zijn gehaald, waarbij er levensmiddelen, geld en persoonlijke spullen waren verdwenen.ADVERTISEMENT
Op basis van eerdere incidenten vermoedde hij dat P.S. daar verantwoordelijk voor was. Toen hij de jongere broer confronteerde, ontstond er een felle woordenwisseling. De situatie escaleerde toen P.S. begon te gooien met stenen. Familieleden kwamen uiteindelijk tussenbeiden. Nadat de dader hoorde dat de politie was ingeschakeld, verliet hij de plek, maar hij kon toch worden aangehouden.
- In de ban van de verkiezingen 2025..
- Samora Souprayen dubbel genomineerd voor Caribbean Music Aw…..
- WAAR BLIJFT DE BOODSCHAP VAN BRONTO?..
- KOMT HET NOG GOED MET SLM?..
- Verdachten gekaapte schoener verantwoorden zich voor de rec…..
- 60e AVD: KFC wint twee prijzen, Fiamba krijgt wisseltrofee..
- Gloria Stirling zwaait op 7 mei af als voorzitter Constitut…..
- VSB vraagt uitstel inwerkingtreding Nieuw Burgerlijk Wetboe…..
- Oplossing problemen VRTS en TAS in zicht..
- LOOK WHO’S TALKING!..
- KOP DICHT, MELVIN!..
- Verkiezingsbeurs Biza: Eindsprint naar stembusgang..
- Anne-Marie Hunsel en Diego Pos koninklijk onderscheiden..
- Nibte: Suriname heeft dringend onafhankelijke verkiezingsau…..
- VSB pleit voor gefaseerde uitvoering nieuw Burgerlijk Wetbo…..
- Verschillende politieke partijen aanwezig bij AVD..
- Atlas levert bemanning voor Petronas’ offshore boorcampag…..
- Minister Dasai: “Tijd om ruimtelijke chaos structureel aan …..
- MONUMENTAAL PAND AHKCO STAAT OP INSTORTEN..
- Del Castilho ziet DNA-zetel als grote stap voor aanpak prob…..
- Meer bewolking en regen verwacht..