Een langdurige familieruzie is vrijdagavond volledig uit de hand gelopen in het district Wanica. Bij een gewelddadige confrontatie tussen twee zussen en hun kinderen is een woning volledig vernield. De politie van Santo Dorp heeft vier hoofdverdachten, onder wie een zus en haar drie kinderen, na voorgeleiding in verzekering gesteld.
Volgens de politie, die al vaker moest bemiddelen bij spanningen binnen deze familie, bereikte de situatie dit keer een dieptepunt. De ene zus en haar kinderen vielen de woning van de andere zus binnen. Beide vrouwen delen hetzelfde erf, wat al jaren voor spanningen zorgt.
Tijdens de aanval werden stenen gegooid, waarbij alle glazen ramen en de schuifdeur van de woning aan diggelen gingen. Ook in het interieur werd enorme schade aangericht. Meubilair, elektrische apparaten en andere huisraad werden doelbewust vernield. De schade wordt door de politie als aanzienlijk omschreven.
De slachtoffers liepen lichte verwondingen op, maar hoefden niet naar het ziekenhuis. Ze zijn ter plekke behandeld. De benadeelde zus deed direct aangifte bij het politiebureau van Santo Dorp, waarop de politie snel tot actie overging.
In totaal werden zeven personen aangehouden. Na verhoor zijn de vier hoofdverdachten – de zus en haar drie kinderen – aangehouden in overleg met het Openbaar Ministerie. De overige drie verdachten, die slechts betrokken waren bij de vechtpartij maar geen schade aanrichtten, zijn na een ernstige waarschuwing heengezonden.
Het politieonderzoek naar het geweldsincident in Wanica loopt nog. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
- INEFFECTIEVE AANPAK BEROVINGEN..
- Man dood aangetroffen in voertuig; verdachte aangehouden..
- Projecten voor zorg, onderwijs en sociale ondersteuning..
- Jongeren in actie tegen plasticvervuiling..
- Concacaf-rentree: Transvaal in poule C van CFU Club Shield..
- Vele problemen bij CASAS als gevolg van politieke bemoeieni…..
- Brunswijk moet aftreden vóór presidentsstemming!..
- CHS constateerde gisteren fout die geen invloed heeft op ve…..
- INTERVAST SURINAME NV & WIDJAI SARDJOE GAVEN TERUG!..
- EZ en WUSC trainen agrarische ondernemers in Saramacca..
- Lezing en boekpresentaties over Hindostaanse immigratie..
- Familieruzie in Wanica escaleert: zus en drie kinderen aang…..
- Khudabux: ‘We blijven geloof hebben in de rechtsstaat’..
- Sewcharan: ‘Het is vicepresidenten verboden deel te hebben …..
- CHS maakt officiële verkiezingsuitslag bekend: zetelverdeli…..
- Rene Van Essen..
- Suriname versterkt internationale banden tijdens infrastruc…..
- Levenslang voor Kasi: serieverkrachter en moordenaar veroor…..
- PL wil grondconversie herzien..
- Mavis Rinia van Hetten gehuwd Naarden..
- Mavis Rinia Naarden – Van Hetten..