Een felle brand heeft gisteravond een houten woning volledig in de as gelegd. Het vuur brak uit achter het leegstaande pand van het ministerie van Financiën en Planning aan de Mr. Dr. J.C. de Mirandastraat.
Volgens voorlopige informatie ontstond de brand toen een gascilinder tijdens het koken explodeerde. De bewoonster was bezig met de voorbereiding van de maaltijd toen zij plotseling werd opgeschrikt door een harde knal. De gascilinder bleek te lekken, waardoor het vuur zich razendsnel verspreidde.
De houten neutenwoning verkeerde al in bouwvallige staat en stond binnen enkele minuten volledig in lichterlaaie. Door de snelle verspreiding van de vlammen kon niets worden gered en ging de volledige inboedel verloren.
Wonder boven wonder bleef de bewoonster ongedeerd en wist zij zich tijdig in veiligheid te brengen. Omstanders en beveiligingspersoneel van omliggende instanties sloegen direct alarm. De brandweer kwam snel ter plaatse en kreeg het vuur onder controle.
De politie en brandweer zijn een onderzoek gestart om de exacte oorzaak van de explosie en brand vast te stellen. De knal zorgde voor grote opschudding in de buurt, maar er zijn geen meldingen van verdere slachtoffers of schade aan omliggende panden.
- Emanuel Sanvisi: nieuwe muziek, nieuwe missie, zelfde hart..
- Menke verwacht dat verkiezingen bindend worden verklaard..
- Al meer dan 21 aankomende parlementariërs hebben aanvaard b…..
- Plein: ‘Het is overduidelijk, jullie stellen niets voor ..
- Kersten neemt 50% belang in Comport; versterkt positie in e…..
- Muziekproject ‘Dedication’ biedt jongeren in detentie nieuw…..
- Afobakaweg levensgevaarlijk bij regenval: “Autoriteiten doe…..
- Lijn van geneeskrachtige kruiden toe aan export..
- Sneeuwwitje en de vijf hofdwergen..
- Vijftiende editie Carifesta: ‘We moeten het unieke dat Suri…..
- NDP heeft geprofiteerd van Hindoestaanse kiezers..
- Aardig wat regen voorspeld op deze zaterdag..
- Vijfde editie van Oil & Gas Summit groter en biedt bred…..
- Studente miste rampvlucht van Air India door file op weg na…..
- Humbert Harold Wensly Pocornie (74) Amsterdam 8-6-2025..
- Israël en Iran wisselen raketaanvallen uit, angst voor esca…..
- Steven Reyme: “Uitgelekte missives een klap in het gezicht …..
- Sandrina Hunsel helpt Condor spanning terugbrengen in vrouw…..
- Heraccreditatieproces gestart voor FHR MPA-programma..
- Zorgen geuit over oliesector tijdens World Ocean Week 2025..
- PRO-ondervoorzitter Nibte kritisch over VHP: ‘Democratie is…..