Een felle brand heeft gisteravond een houten woning volledig in de as gelegd. Het vuur brak uit achter het leegstaande pand van het ministerie van Financiën en Planning aan de Mr. Dr. J.C. de Mirandastraat.
Volgens voorlopige informatie ontstond de brand toen een gascilinder tijdens het koken explodeerde. De bewoonster was bezig met de voorbereiding van de maaltijd toen zij plotseling werd opgeschrikt door een harde knal. De gascilinder bleek te lekken, waardoor het vuur zich razendsnel verspreidde.
De houten neutenwoning verkeerde al in bouwvallige staat en stond binnen enkele minuten volledig in lichterlaaie. Door de snelle verspreiding van de vlammen kon niets worden gered en ging de volledige inboedel verloren.
Wonder boven wonder bleef de bewoonster ongedeerd en wist zij zich tijdig in veiligheid te brengen. Omstanders en beveiligingspersoneel van omliggende instanties sloegen direct alarm. De brandweer kwam snel ter plaatse en kreeg het vuur onder controle.
De politie en brandweer zijn een onderzoek gestart om de exacte oorzaak van de explosie en brand vast te stellen. De knal zorgde voor grote opschudding in de buurt, maar er zijn geen meldingen van verdere slachtoffers of schade aan omliggende panden.
- Nog meer onweersbuien in aantocht..
- Voorstel voor één nationale vrije dag voor alle groepen in …..
- Straat van Hormuz inzet in olieconflict Iran-VS..
- Nigeria kampt met economische crisis: “Levens in gevaar van…..
- Vincent Olijfveld (50) Amsterdam 18-6-2025..
- Maurits Merle William Sairras (55) Amsterdam 18-6-2025..
- Volksgezondheid: geen verhoogd risico op meningitis door sl…..
- Suriname rouwt om heengaan Patricia Etnel: ‘Het land heeft …..
- Toyota blijft vasthouden aan omstreden standpunt tegen voll…..
- Minister Nurmohamed heeft geen duidelijkheid over betaling …..
- Natio eindigt als laatste in poule A Concacaf Gold Cup..
- Philipsburg ongeslagen kampioen Fiba 3×3 Quest..
- De Chinese diaspora: een wereldwijd netwerk dat zich voor h…..
- Nederland geeft 119 gestolen sculpturen terug aan Nigeria..
- Democratie van onderop: een oplossing voor komende regering..
- Politie Zanderij houdt verdachte aan voor diefstal geldbedr…..
- Regeerakkoord zo goed als rond..
- Geerlings-Simons: ‘We gaan geen SRD 800 uitdelen zoals Chan…..
- Meer dan 4000 e-paspoorten verstrekt in zes weken tijd..
- Olieaanval in Iran zet wereld op scherp; VES: Voorkom panie…..
- Yellow Birds-coach Gallant: ‘We hebben een titel te verdedi…..