De 35-jarige I., van Indiase afkomst, is aangehouden door de politie van bureau De Nieuwe Grond op verdenking van verduistering. De verdachte werkte voor een 45-jarige onderneemster, B.A., die op maandag 2 juni 2025 aangifte deed tegen hem.
Volgens de verklaring van B.A. was I., samen met zijn Surinaamse vrouw, ongeveer negen maanden in dienst. Het koppel verbleef op hetzelfde adres als waar de onderneemster haar winkelvoorraad aan sari’s en andere handelsgoederen opsloeg.
Op maandag 26 mei viel het B.A. op dat de winkel later dan normaal werd geopend, terwijl I. volgens afspraak verantwoordelijk was voor het openen. Na het bekijken van camerabeelden bleek dat de winkel al eerder die dag was betreden, zonder medeweten van de eigenaresse.
Pogingen om het stel telefonisch te bereiken mislukten. Een dag later deelde I. telefonisch mee dat hij niet langer voor haar zou werken en reeds was verhuisd. Enkele dagen daarna gaf het koppel de sleutels terug.
Bij controle van het opslagadres trof B.A. tot haar schrik een lege ruimte aan: de volledige voorraad sari’s en andere goederen bleek spoorloos verdwenen, zonder dat er sprake was van inbraaksporen. De onderneemster schakelde direct de politie in.
Op basis van haar aangifte werd de verdachte opgespoord en gearresteerd. Na voorgeleiding en overleg met het Openbaar Ministerie is I. in verzekering gesteld in afwachting van verder onderzoek.
De politie onderzoekt momenteel de precieze toedracht van de zaak, en sluit meerdere betrokkenen niet uit.
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..
- Iran overweegt vergeldingsmaatregelen na grootschalige Amer…..
- Iran zweert vergelding na Amerikaanse luchtaanvallen: ̶…..
- Laat Chelle je vertelle!: De reis van een grappige ziel naa…..
- Natio wil Gold Cup afsluiten met zege tegen Dominicaanse Re…..
- De genegeerde opdracht van de kiezers aan de politiek..
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..