Ex-vriend opgesloten na verduisteren gouden ketting

PARAMARIBO — Nadat hij enige tijd uit handen van de politie wist te blijven, is de 27-jarige D.T. door de politie van Centrum aangehouden wegens verduistering. Zijn ex-vriendin E.B. (24) had daartoe aangifte tegen hem gedaan, meldt het Korps Politie Suriname op zijn website.

De vrouw, die een liefdesrelatie van bijna een jaar had met D.T., had haar gouden halsketting aan de man afgestaan om te gaan vermaken. Toen zij merkte dat het te lang duurde, confronteerde zij haar ex-vriend daarmee. Hij gaf haar te kennen dat het sieraad nog niet af was.

Omdat hij daarna steeds weer een ander smoes verzon wanneer E.B. naar haar halsketting vroeg, deed de vrouw uiteindelijk aangifte. Na te zijn voorgeleid, werd D.T. na afstemming met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld door de politie.