De recente zoektocht naar een nieuwe CEO voor de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) lijkt volgens oud-piloot Romeo Stienstra, opnieuw uit te monden in wat hij noemt “window dressing”. In een scherpe analyse noemt hij het staatsbedrijf “een nationale schande”, dat al jaren structureel wordt ondermijnd door politieke bemoeienis en gebrek aan transparantie.
“Nieuwe poppetjes, zelfde rot”, stelt Stienstra. “De essentie van het probleem, namelijk een verziekt systeem gegijzeld door partijpolitiek, blijft onaangetast.” Volgens hem circuleren inmiddels alweer namen van kandidaten met politieke loyaliteiten, maar zegt Stienstra: “Wie ook benoemd wordt, zonder een fundamentele hervorming, verandert er niets.”
Stienstra waarschuwt dat zelfs de beste luchtvaartprofessionals het tij niet kunnen keren zolang politieke inmenging de norm blijft. “SLM is een bodemloze put geworden. De maatschappij weigert haar schulden te betalen en voldoet al jaren niet aan basale transparantie-eisen, waaronder het publiceren van gecontroleerde jaarverslagen.”
The post Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijzeld door politiek’ ..
- SLM verwacht binnenkort ‘eigen’ vrachtvliegtuig..
- Meer dan 25.000 digitale uittreksels gedownload, maar nog n…..
- WISSELKOERS VOLGENS ADHIN..
- Een paar uur zon, dan weer regen en onweer..
- MKMO’s getraind in omzetgroeiplannen..
- Politiebericht over dood aangetroffen man Timmermanstraat..
- Woning en twee lijnbussen door brand verteerd..
- Californië klaagt Trump aan om inzet Nationale Garde tegen …..
- Parmessar: VHP-protest is stemmingmakerij..
- Bromfietser overlijdt na frontale botsing met auto op Kraka…..
- Perry Julius Willems (51) Rotterdam 30-5-2025..
- Norman Marius Vredeman (72) Spijkenisse 7-6-2025..
- Ivy van Leeuwen Dwarka-Sing (65) Amsterdam 6-6-2025..
- Stemmen geteld: NDP koploper op alle niveaus..
- 36-jarige militair gearresteerd in moordzaak Timmermanstraa…..
- CLO-bestuurslid Eugene Daniël: “Regering moet aftreden…..
- Zelfs met ABOP kan VHP geen meerderheid afdwingen..
- Column: Het is genoeg geweest; Aan het werk, voor land en v…..
- Bhola is resoluut: niets aan de hand bij het NIS..
- Serie lustmoordenaar krijgt opnieuw levenslange gevangeniss…..
- Kelvin Koniki genoemd als mogelijke minister van Regionale …..