Een gewelddadig incident tussen ex-partners heeft op zondag 15 juni in Albina geleid tot de aanhouding van de 35-jarige D.S., die wordt verdacht van mishandeling, bedreiging en vernieling. De man is na zijn arrestatie in verzekering gesteld.
Het slachtoffer, de ex-vriendin van D.S. en moeder van hun vijf maanden oude dochter, deed aangifte op het politiebureau van Albina. Volgens haar verklaring had D.S. haar eerder die dag gebeld met het verzoek om hun kind te zien. Toen hem werd meegedeeld dat het kindje lag te slapen, reageerde hij woedend en verscheen korte tijd later onaangekondigd bij haar woning.
Daar escaleerde de situatie. D.S. forceerde zich toegang tot de woning en bedreigde de vrouw ernstig. Hij zou hebben geroepen dat hij haar de volgende dag zou doden, enkel omdat hij op dat moment zijn vuurwapen niet bij zich had. Vervolgens greep hij een mes, waarop de vrouw in paniek de woning verliet en zich richting haar moeder haastte.
Tijdens de uitbarsting wist D.S. ook de mobiele telefoon van het slachtoffer mee te nemen. Hij achtervolgde haar, en sloeg haar vervolgens in het gezicht, waardoor zij een bloedende snijwond opliep. Daarna gooide hij haar telefoon op de grond en vluchtte.
Het slachtoffer schakelde de politie in en werd doorverwezen voor medische behandeling. Er werd een geneeskundige verklaring opgemaakt.
De politie van Albina startte direct een opsporingsactie en wist de verdachte de volgende dag aan te houden. In overleg met het Openbaar Ministerie is D.S. in verzekering gesteld. De zaak is in verder onderzoek.
- Politiefunctionaris aangehouden voor vermoedelijke betrokke…..
- VES blijft economie kritisch volgen bij volgende regeringsb…..
- Gelekte missive: heldendaad of landverraad?..
- Zeggen: ‘Dit is puur een pragmatische en opportunistische b…..
- SBM Offshore versterkt productie met nieuwste FPSO’s voor S…..
- ECD haalt opnieuw vervallen producten uit supermarkten..
- Besluit Brunswijk bepalend voor het verkiezen van Simons in…..
- Wateroverlast veroorzaakt file Indira Gandhiweg..
- Sheila Kort onderzoekt effect kwik en lood op lever- en nie…..
- Informatie OM over spraakmakende zaak Sunparklaan..
- Koers wordt bepaald door goed monetair beleid en niet door …..
- OM: Contactverbod verdachten beroving Sunparklaan..
- Petronas en Staatsolie ondertekenen contract voor Blok 66 i…..
- Verkiezingsuitslag zonder bindendverklaring OKB niet rechts…..
- Nieuwe Haven ‘Dordt’ aan Surinamerivier: ‘Natuurlijk diep, …..
- Staatsolie en PETRONAS sluiten productiedelingscontract voo…..
- Politiebrigadier tevens JIT-lid vermoedelijk betrokken bij …..
- OM moet onderzoek doen naar onverantwoord handelen regering…..
- SAB NV introduceert PalmX handsanitizer..
- Staatsolie en Petronas tekenen productiedelingscontract blo…..
- Autodieven actief in Suriname: drie Toyota Vitz gestolen in…..