De 27-jarige S.L. is door de politie van Commewijne aangehouden nadat hij zijn ex-vriendin met de dood had bedreigd in het bijzijn van haar familie. De vrouw, die samen met haar moeder en zus woont, had kort daarvoor de vijfjarige relatie met de verdachte beëindigd.
ADVERTENTIE
Ondanks de spanningen in de relatie hadden beiden afgesproken dat de man hun gezamenlijke kind mocht blijven bezoeken. De rust werd echter verstoord toen de vrouw rond half één ’s nachts tikken op haar slaapkamerraam hoorde. Daar stond S.L., die haar naar buiten riep voor een gesprek.
Hij vroeg haar om terug te keren naar de relatie en eiste ook dat ze met hun kind met hem meeging. Toen zij weigerde, probeerde hij haar met geweld mee te sleuren. Door het ingrijpen van haar moeder en zus kon erger worden voorkomen.
Vanaf dat moment kreeg ze telefoontjes en dreigende spraakberichten waarin de verdachte haar met de dood bedreigde. De vrouw stapte met bewijsmateriaal naar de politie, die niet lang daarna de man opspoorde en aanhield.
Tijdens zijn verhoor gaf S.L. toe dat hij die nacht bij zijn ex was geweest, maar ontkende haar te hebben bedreigd. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij alsnog in verzekering gesteld.
- Hoofdstembureau Sipaliwini ontvangt stembiljetten..
- Vrijspraak Henk Rommy voor moord is definitief..
- Reyme: “Campagne zonder invloed van kapitaalkrachtigen”..
- Aptijt viert 30 jaar met jubileumfeest in Paradiso Amsterda…..
- Wie is Michael Ashwin Adhin?..
- Als reactie op de aanvallen van India is Pakistan nu een gr…..
- Voorbereiding op olie- en gasboom: Suriname moet scholing e…..
- ‘Oliesector biedt zowel kansen als bedreigingen’..
- Eerste zending stembiljetten naar Sipaliwini..
- ECD stuit op niet-gekeurde weegschalen bij supermarktcontro…..
- COVAB en HAN bundelen krachten voor sterkere zorgopleidinge…..
- Multitasker Meredith Joeroeja: ‘Foto’s en video’s liggen in…..
- Suriname bouwt aan duurzame toekomst..
- ECD treft niet gekeurde weegschalen aan tijdens winkelcontr…..
- Staat: Geheim karakter stemmen bij mensen met beperking nie…..
- Bodybuildingdelegatie naar Barbados voor Roger Boyce World …..
- Personeelsbond Havenbeheer eist opheldering benoeming Mangr…..
- Raghoebarsing: ‘Meer communicatie kan aanbestedingsconflict…..
- Brokopondo deels blank..
- Verkiezingsmateriaal voor afgelegen gebieden als eerste ver…..
- Brandschade ontdekt door casino-medewerkster na thuiskomst..