Wat begon als een vaderlijk bezoek aan zijn zoontje, eindigde voor de 34-jarige P.M. in een arrestatie wegens diefstal van een mobiele telefoon. De man werd vorige week aangehouden door de politie van Albina, nadat zijn ex-partner aangifte tegen hem had gedaan.
De vrouw verklaarde dat zij ongeveer twee jaar een relatie had met P.M., waaruit een kind is voortgekomen. Hoewel de relatie vijf maanden geleden werd beëindigd, bleven zij contact houden in het belang van hun zoon. Op vrijdag 20 juni bezocht P.M. de woning van zijn ex-partner om zijn kind te zien. Tijdens dat bezoek nam hij echter haar mobiele telefoon mee, met de mededeling dat zij het toestel maar bij hem thuis moest komen ophalen.
Toen de vrouw later naar zijn woning ging om de telefoon terug te halen, ontstond een woordenwisseling waarbij ook familieleden van P.M. zich mengden. De situatie escaleerde en de vrouw keerde onverrichter zake terug naar huis. Ze besloot daarop aangifte te doen bij het politiebureau van Albina.
Na onderzoek kon P.M. op 1 juli worden opgespoord en aangehouden. Hij werd overgebracht naar een hulpofficier van Justitie voor voorgeleiding. In overleg met het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.
- Drie verdachten opgepakt voor diefstal zes aluminium stelli…..
- ABOP kiest definitief voor samenwerking met NDP..
- Minister Ori: historisch besef nodig voor nationale eenheid…..
- Jogi: ‘Laatst gehouden DNA-vergadering verliep niet vlekkel…..
- Fokké waarschuwt: ‘Het wachten is op de volgende grote bran…..
- Brunswijk: ABOP staat achter Simons en Rusland als presiden…..
- ABOP houdt wrange smaak over aan ondersteuning coalitie..
- Ori pleit voor nationaal instituut voor geschiedenis en cul…..
- Van den Berg opgelucht over rechterlijk vonnis tegen Kirpal…..
- PAHO: Sterfte niet-overdraagbare ziekten in de Amerika’s me…..
- Drie verdachten aangehouden; twee hunner heengezonden..
- Parmessar verwacht nakoming coalitieafspraken..
- Man mishandelt en bedreigt partner met bierfles..
- Sherida Mormon pleit tijdens Tak Tangi voor economische act…..
- Zuales Doekoe: ‘Je zag dat de kinderen er behoefte aan hadd…..
- PCS-medewerkers in actie wegens herhaalde salarisvertraging..
- Alerte bewaker voorkomt brand: brandweerbeleid onder vuur..
- SEOB: Overheidsuitgaven zetten SRD onder druk, groei vlakt …..
- Tanzaniaanse zanger lanceert nieuwe song in Suriname..
- Jongeren centraal in zesdelige serie slavernijverleden Den …..
- Ori bij viering 162 jaar afschaffing slavernij in Suriname:…..