Voormalig minister Saskia Walden van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) is niet te spreken over de wijze waarop de huidige regering haar beleid voert. Ook over de partij die haar destijds in die functie heeft voorgedragen, heeft zij geen goed woord. “Er was een complot tegen mij beraamd om mij ten val te brengen,” stelt Walden.
ADVERTENTIE
Al geruime tijd voert Walden publiekelijk kritiek op de huidige politieke aanpak. Zij pleit voor een regering die vrij is van racisme en corruptie – zaken die, volgens haar, haar functioneren als minister destijds ernstig hebben bemoeilijkt.
Op haar Facebookpagina schrijft zij: “God heeft mij de kracht gegeven om eerlijk te blijven staan voor rechtvaardigheid. Ik heb volgehouden dat ik niet zal meedoen met racisme en corruptie op hoog niveau. Ik kies er liever voor om af te treden als minister dan te doen alsof ik niet weet dat het volk wordt misleid door corrupte racisten.”
Walden haalt fel uit naar de VHP en stelt dat het beleid onder leiding van deze partij slechter is dan onder de NPS en de NDP. “Vijf jaar geleden hebben kiezers een beslissing genomen op basis van wat ze dachten, en niet op basis van wat ze wisten,” aldus Walden.
Ze roept het electoraat op om Gods leiding te zoeken bij het maken van een keuze op 25 mei 2025. Ze vraagt de samenleving of men wil kiezen voor een kleine groep die zichzelf verrijkt, of voor een regering die ten dienste staat van het hele land.
Walden was van 2020 tot 2022 minister van EZ, tot zij haar ontslag indiende.
- Introductie meertalig onderwijs om onderwijsbarrières te do…..
- Man zwaargewond na steekpartij door ex-vriendin in Lelydorp..
- Pokigron vraagt hulp voor urgente zaken..
- ‘Wij koesteren zijn herinnering blijvend in ons hart’..
- Stivasur zet zich al tien jaar in voor verantwoord alcoholg…..
- FIFA feliciteert SVB met nieuw bestuur..
- Geen quorum: geïrriteerde Bee blaast beëdiging Koniki af..
- Onderwijs op de rand van ondergang..
- Dodelijke aanrijding aan de Martin Luther Kingweg..
- Santokhi tekent condoleanceregister gewezen president Wijde…..
- Simons tekent condoleanceregister oud-president Wijdenbosch..
- Staatsbegrafenis voor oud-president Wijdenbosch..
- Lancering Royalties Voor Iedereen wegens nationale rouwperi…..
- Lions-rondmars in Paramaribo toont Caribische trots en dien…..
- President Santokhi tekent condoleanceregister voor oud-pres…..
- Adhin: “Onderwijs en goed bestuur zijn de motor van onze to…..
- Santokhi: ‘Ik ga voor een tweede termijn om het werk af te …..
- NPS wijst beschuldigingen over maritiem grensgeschil met Gu…..
- Santokhi benadrukt belang van RVI voor jonge Surinamers..
- Salaris april gestort; personeel PCS schort acties op..
- Koniki kan niet toegelaten worden tot parlement; slechts 14…..