Een gemengd politieteam van regio Oost heeft in de tweede week van augustus 2025 tijdens een veiligheidsoperatie gelijktijdig invallen gedaan op twee drugsverkooppunten aan de Redjoweg te Meerzorg, district Commewijne. Bij één van de invallen werd de verdachte F.A. gearresteerd. Hij had 152 stukjes crack, 3,7 gram van een witte substantie – vermoedelijk cocaïne – en een geldbedrag in Surinaamse dollars bij zich. Zowel de verdovende middelen als het geld werden in beslag genomen.
Uit verder politieonderzoek bleek dat F.A., die pas een maand geleden in vrijheid was gesteld, ook gelinkt kan worden aan een diefstalzaak. Camerabeelden tonen hoe hij op donderdag 14 augustus 2025 betrokken was bij de diefstal uit een voertuig in Meerzorg. Tijdens een huiszoeking in zijn woning werd bovendien de gestolen mobiele telefoon teruggevonden en in beslag genomen.
De verdachte is ter voorgeleiding overgedragen aan de politie van Meerzorg en na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
De politie benadrukt dat de methoden van daders steeds beter in beeld komen. Dankzij cameratoezicht, beveiligingssystemen en alarminstallaties lukt het de politie vaker om inbrekers en verdachten snel op te sporen en aan te houden.
- Gold Grams stuit op weerstand, maar zoektocht naar evenwich…..
- BBS onmisbaar voor veiligheid in Suriname..
- FALEND SOCIAAL BELEID..
- Ferdinand Max Maartens (76) Almere 11-8-2025..
- SLM-dossier: verdachten tussen vermoedens van schuld en tra…..
- Bezorgde bewoners Pikin Saron klagen over vervuiling: ‘Chin…..
- ‘Ontheffing korpschef zonder advies pg was ondermijning…..
- President Simons waarschuwt ministers: geen plaats voor cor…..
- Minister Pokie belooft aanpak Ashiana en bureaucratie bij S…..
- Droge tijd: SWM waarschuwt voor hogere watervraag en roept …..
- VVI-directeur Adraai: ‘Verkeersveiligheid moet niet slechts…..
- Jessurun: ‘Mijn naam wordt onterecht door het slijk gehaald…..
- Minister Monorath: “BBS onmisbaar voor de veiligheid in he….
- Sampie doet uitspraken zonder onderbouwing, zegt dokter Ale…..
- Simons: ‘President is niet bevoegd om grond uit te geven…..
- Finaal antwoord Fiti Makandra op spijtbetuiging Nederlandse…..
- Suriname en China versterken strategische relatie richting …..
- VSB neemt deel aan bijeenkomst over toerismesector..
- President Simons wil in 2026 al extra inkomsten voor staats…..
- Schoolmeubilair voor Botopasi, Semoisi en Godo in Boven-Sur…..
- Monorath bij BBS: ‘Ik zal ervoor zorgen dat u de nodige mid…..