Advocaat Hugo Essed heeft zich gisteren tijdens het actualiteitenprogramma Welingelichte Kringen van Radio ABC, kritisch uitgelaten over het pas aangetreden kabinet van president Jennifer Geerlings-Simons. ‘’Mij lijkt slechts een deel goed toegerust voor hun functie. Het is een globaal oordeel, maar de indruk is dat ongeveer de helft van het team, niet geschikt lijkt te zijn voor het werk‘’, aldus Essed.
Toch pleit Essed ervoor om de nieuwe regering, het voordeel van de twijfel te geven. “Ik zal volgen wat ze goed doen, maar ik zal ook goed volgen wat ze fout doen.‘’
Essed benadrukte het belang van een kritische en constructieve houding ten opzichte van het bestuur. Hij blikte ook terug op de machtsoverdracht en sprak zijn waardering uit voor het vreedzame verloop ervan. ‘’Hoewel sommige details rommelig waren, is de transitie van politieke macht over het algemeen ordentelijk verlopen.‘’
Essed zei ook, dat we samen moeten werken aan de toekomst van ons land: ‘’Suriname moet vooruit. Wat mij betreft zetten we allemaal onze schouders onder het realiseren van de doelen die deze regering zich heeft gesteld.”
The post Essed: ´Twijfels over geschiktheid deel van kabinet’ ..
- Scherpe kritiek op KPS: ‘Het systeem is ziek..
- Stephen Tsang beëdigd als minister OW..
- Ricardo Panka in de running voor ambassadeurspost..
- Minister Tsang: Openbaar Ministerie mag veel werk verwachte….
- Bootsman verdronken bij bootongeluk te Balingsoela; lijk ge….
- NMA: Geen goedkeuring goudverwerkingsbedrijf Commissaris We….
- Nieuw of gewoon oud?..
- Minister Misiekaba: Aandacht voor personeelstekort en geest…..
- INGEZONDEN – Stichting 8 December: Stop het zwartmaken van …..
- Luchtvaartsector moet vrijdag oplossingsmodellen presentere…..
- Minister Monorath belooft ’toewijding en zorg’ bij eerste b…..
- DNA laat acht nieuwe parlementsleden toe..
- DNA verwelkomt acht nieuwe leden..
- Acht nieuwe leden toegelaten tot De Nationale Assemblee.
- Stichting 8 December: Stop het zwartmaken van het Korps.
- Sportprestaties..
- Vrouw voor rechter wegens poging tot smokkel naar arrestant..
- Afrikaanse legers gebruiken drones met verwoestende impact …..
- Surinaamse samenleving heeft er een hard hoofd in: DNV en k…..
- Spoed luchtvaartcongres legt uitdagingen sector bloot..
- Thelma Fransçoise Emelina Bundel..