Advocaat Hugo Essed
Advocaat Hugo Essed, panellid van het programma Welingelichte Kringen, vindt dat maar de helft van het nieuw aangetreden ministersteam geschikt lijkt te zijn voor het werk. Van de 17 aangetreden ministers, lijkt het ander deel niet geschikt. ‘Het is een globaal oordeel’, geeft de advocaat toe. Desondanks verdienen de president en vicepresident het voordeel van de twijfel, stelt hij.
Essed zal het ministersteam blijven volgen. ‘Ik zal volgen wat ze goed doen, maar ik zal ook goed volgen wat ze fout doen’. Hij juicht de vreedzame transitie van de politieke macht toe, ondanks kleinere detaills soms wanordelijk zijn geweest. Maar, Suriname moet vooruit. En wat mij betreft zetten we allemaal onze krachten in het realiseren van de doelen die deze regering gesteld heeft’, aldus Essed.
Panellid Helyante Mac-Donald sluit zich aan bij Essed. Zij roept daarnaast de nieuwe ministers op om waakzaam te zijn met vuilsmijterij richting hun voorgangers. Dat is 3,5 jaar lang gedaan onder het vorig kabinet, waardoor het land niet vooruit kon. Zij wijst erop dat het imago van Suriname daarmee wordt geschaad. Ook gaat teveel energie hieraan verloren dat beter kan worden gebruikt.
- Sharien Khedoe: Promotieonderzoek wijst op tekortkomingen i…..
- NPS-fractie stelt deel bezoldiging beschikbaar voor sociale….
- Column: Twee scheve schaatsen.
- EBS-directie ontslaat bondsvoorzitter Marciano Hellings opn…..
- A20 blijft maar teruggeven aan de gemeenschap..
- Nog steeds onduidelijkheid rond afvloeing bij Newmont..
- Toename drugssmokkel via post: burgers onbewust betrokken b…..
- OM: Laat u niet gebruiken voor drugstransport via pakketten.
- ILD-longarts Bajnath waarschuwt voor gevaren van vapen..
- Caricom en Paho bundelen krachten in nieuwe vijfjarenstrate…..
- Nieuwbakken parlementariër Betterson ziet kansen in burger …..
- Asha Barnett stimuleert creatief ondernemerschap op Barbado…..
- Twee verdachten aangehouden voor brute overval op 91-jarige….
- Staatsolie-directie bespreekt toekomstplannen met president…..
- Ramsaran: “Geen loze beloften, maar concrete stappen voor h…..
- People in Control: Suriname heeft jongeren nodig die verant…..
- Schuld van SLM bij Luchthavenbeheer is USD 13 miljoen..
- Sampie: ‘Ik was mijn telefoon thuis vergeten’..
- Ricardo Panka in beeld voor ambassadeurspost..
- Bejaarde man zwaar toegetakeld; derde overvaller nog voortv…..
- Suriname: Ministerposten, het wordt tijd dat de lat hoger l….