De Communicatie Unit van het Kabinet van de President stelt, naar aanleiding van recente berichtgeving, dat er geen sprake us van een bewuste blokkade van salarissen, brandstofleveringen of veiligheidsvergoedingen voor peersoneel van Huize Ashiana.
Door de president is er geen opdracht gegeven om de personeelsbetalingen van nieuwe medewerkes van Huize Ashiana niet uit te betalen. Het ministerie van Financiën en Planning voert momenteel de gebruikelijke administratieve toetsing uit.
De president heeft geen besluit genomen tot stopzetting van de leveringen van brandstof naar het binnenland. De regering werkt actief aan oplossingen om de continuïteit van de energievoorziening in het binnenland te waarborgen.
De vergoedingen voor de medewerkers van het Directoraat Nationale Veiligheid wordt reeds besproken binnen de veiligheidsraad, waarna verdere besluitvorming zal volgen,
aldus de Communicatie Unit van het Kabinet van de President.
- Narcoticabrigade voert landelijke controles uit en neemt dr…..
- VES: Dubbel aantal patiënten moest behandeld worden met SRD…..
- Amazone-landen gaan eensgezind standpunt innemen op klimaat…..
- Trump geeft Musk opdracht USAID fors in te krimpen: ‘ongeke…..
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..
- VVD roept vooral mannen op zich kandidaat te stellen..
- Oplevering hoofdbureau van Politie in 2026..
- Jarige Santokhi lanceert opnieuw boek met verworvenheden..
- Column: Toch lijk uit de kast gevallen…..
- Ruim 45 jaar na militaire staatsgreep: hoofdkwartier van po…..
- Uraiqit Ramsaran wast handen in onschuld over afstaan terre…..
- Vicepresident Brunswijk grootste afwezige bij introductie I…..
- Rusland: ‘NPS zal na 25 mei niet te negeren zijn’..
- Perceel zonder toestemming SoZaVo verstrekt aan Landvreugd..