De voorzitter van Surinaamse politiebond (SPB), Revelino Eijk, heeft tegenover SUN WEB TV gezegd, dat er voldoende afstand zal zijn tussen de SPB en politieke invloeden. Zeker nu de erevoorzitter, Mielando Atompai, zitting heeft in De Nationale Assemblee.
“Wij hebben als vernieuwingsbeweging, zowel onder de regering van Bouterse destijds als nu onder de regering Santokhi, zaken altijd aangepakt waar die aangepakt moesten worden”, aldus Eijk.
‘’Wanneer het belang van de leden in het geding is en er moet optimale behartiging van de belangen plaatsvinden, dan heeft het niets te maken met wie daar zit en wie niet“, aldus Eijk.
De SPB heeft volgens Eijk, eerder bewezen zaken gedaan te kunnen krijgen. ‘’Daar zijn geen beloftes voor nodig. Ik hoef het niet eens te beloven, omdat wij hebben bewezen, dat het niets te maken heeft met wie daar zit. We zijn niet bang de strijd aan te gaan”, aldus Eijk. Aanvullend hierop zei hij, dat hij het eerder had aangehaald. “Men heeft het mij kwalijk genomen, ondanks dat ik uitleg heb gegeven. Toen ik zei ‘wo tek en gangster’, daarmee bedoelde ik, wanneer we eenmaal zijn begonnen, moeten we niet bang zijn en terugdeinzen wanneer de situatie ernstig wordt”, aldus Eijk.
The post Eijk: ‘Ik hoef het niet eens te beloven’ ..
- Patricia, Uma..
- Bee bedankt DNA‑personeel voor jarenlange steun..
- Technische storing operatieafdeling Diakonessenhuis opgehev…..
- Solange Claudette Josephine Kotezebue..
- PL toont stembriefje bij verkiezing topfuncties; stelt meld…..
- Taalbeleid en -wet..
- Start refreshment training voor BAVP’ers voor handhaving Ta…..
- KPS viert 130-jarig bestaan met feestelijke rondmars..
- Officiële spellingvoorstellen Saamaka en Okanisi is histori…..
- TotalEnergies vergroot aanwezigheid in Surinames offshore..
- Zes landen nemen deel aan internationaal Arthy Lie Taekwond…..
- Politieke onzekerheid ondanks brede steun voor regeerakkoor…..
- Regering en Ravaksur Plus tekenen principeovereenkomst fisc…..
- De aard die de intentie verraad..
- NAKS herdenkt de afschaffing van de slavernij op 1 juli met…..
- Zwarte Cobra wil na vrijspraak ook drie miljoen euro..
- Jamal Jansen: “Geef kleine ondernemers ruimte in de olie- e…..
- VS stopt beschermstatus Haïtianen per september..
- Suriname roept op tot solidariteit en hervorming tijdens OA…..
- Hakrinbank sluit 2023 af met SRD 57 miljoen winst en sterke…..
- TotalEnergies investeert fors in werkgelegenheid, technolog…..