Suriname ’s eerste verkiezingsbeurs is erg gemoedelijk verlopen. Tijdens de twee dagen die het duurde lieten de deelnemende politieke partijen zich van hun beste zijde zien en werd getoond dat campagnevoering naar een hoger peil kan.
Dat was OKB-voorzitter Samseerali Sheikh-Alibaks. Het draaide er bij veel bezoekers ook om het winnen van informatie over hoe te stemmen op 25 mei. De politieke partijen hebben er baat bij de kiezers te wijzen hoe dat correct te doen. Bij de stand van het Ministerie van Binnenlandse Zaken konden mensen onder meer terecht met vragen over hun stemlocatie, zei Sabita Gangapersad.
De sfeer maakte veel duidelijk, was vriendschappelijk en voelbaar, ondanks alles wat zich tot zover in de politieke arena afspeelt. Bij een rondgang langs de aanwezige stands lieten alle kandidaten zich in het algemeen positief uit over het initiatief van het ministerie.
Bij de opening van de tweedaagse verkiezingsbeurs in de Congreshal is benadrukt dat alles in het werk wordt gesteld om een correct verloop van de algemene, vrije en geheime verkiezingen op 25 mei te hebben.
- Paho-directeur: ‘Recente uitbraken in de Amerika’s onderstr…..
- AHKCO-gebouw zwaar aangetast door houtluizen..
- VOS-leerkrachten tevreden over uitbetaling overuurgelden..
- Dorpsdroom komt uit: regering levert 24 uur stroom via zonn…..
- Bewolkt met af en toe zon..
- CHS ervan overtuigd dat verkiezingen normaal voortgang vind…..
- Rouw en hoop in Afrika na overlijden paus..
- Politieke organisaties controleren specimen DNA-stembiljet..
- Rosita Carmelita Sandra Willems (64) Suriname 15-4-2025..
- RITA MARIE GOEDHOOP-GRAUWDE (75) Paramaribo 17-4-2025..
- Geruisloos en ongemerkt is voor Suriname een derde geslacht…..
- President tekent condoleanceregister in de kathedraal..
- Democratie in Suriname onder druk: het vonnis dat de rechts…..
- Verkiezingsorganisatie in eindsprint naar 25 mei..
- Dankwoord Telesur..
- Diverse dorpen Boven-Suriname krijgen 24 uurs stroom..
- Anil Koendjbiharie stelt zich wederom kandidaat voor het pa…..
- Biza-onderminister noemt ruis rond gunning stembiljetten on…..
- Goedschalk pleit voor bospauze tot grondenrechten zijn gere…..
- Eskak: ‘Geen sprake van corruptie bij drukken stembiljetten…..
- Operatie Delta Force verhoogt druk op zware criminaliteit: …..