Op vrijdag 8 augustus 2025 vond de feestelijke diploma-uitreiking plaats van de allereerste lichting studenten van Stichting UTOS – Uma Trainings- en Opleidingsinstituut Suriname. Maar liefst 9 studenten van de opleiding Bejaardenverzorgende mochten hun erkende diploma in ontvangst nemen. Een bijzonder moment, want de groep heeft 100% slagingspercentage!
De diploma’s werden officieel uitgereikt door vertegenwoordigers van het ministerie van Volksgezondheid en Stichting UTOS. “De uitreiking was niet alleen een viering van harde inzet, maar ook van hoop en nieuwe kansen”, zegt directeur Marcia De Meza. De stichting is opgericht met als missie: kansarme drop-outs en andere geïnteresseerden die eerder hun schoolloopbaan niet konden afronden alsnog een tweede kans te bieden op een waardevolle toekomst in de zorg.
Met de succesvolle afronding van deze eerste opleiding richt de stichting haar blik op verdere uitbreiding. Stichting UTOS blijft zich inzetten voor het bevorderen van toegankelijke en kwalitatieve zorgopleidingen, met als doel een duurzame en betekenisvolle bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de gezondheidszorg in Suriname.
- Hof van Justitie zet oud-ministers Amoksi en Raghoebarsing …..
- Tessa Leuwsha geeft Boni ontnomen identiteit terug..
- Newmont: incident ‘botsing zware machines’ wordt behandeld …..
- FDA keurt eerste aceclidine-oogdruppel tegen presbyopie goe….
- Hypocrisie in de Westerse politiek rond het label ‘terroris….
- Vuilophaal kost additioneel SRD 165 miljoen in 2025..
- Vergunningvertragingen domineren gesprek tussen minister La…..
- IDB-president bezoekt historische binnenstad Paramaribo..
- Van hyperinflatie naar stabiliteit: Braziliaanse valuta 194….
- ICJ bereidt laatste hoorzittingen voor in grensgeschil Guya…..
- DNA stelt speciale commissie ‘Jeugdzaken’ in..
- Hoofd Examenbureau: “Alle scholen moeten nu resultaten hebb…..
- Bond van Personeel PCS draagt Romano Meriba voor in toezich…..
- Tankbon-fraude Brandweer loopt op tot ruim SRD 370.000,-..
- Verdachte R.R. (41) aangehouden na brandstichting auto.
- Budget Kabinet President en Kabinet VP verhoogd in 2025..
- TCT-minister Landveld: Nauwe samenwerking met PLO van groot…..
- Amzad Abdoel bij acclamatie gekozen tot vicevoorzitter van …..
- Minister Currie: ‘Onderwijs is een investering, geen kost…..
- SRS 60 jaar: ‘We blijven de stem van het volk’..
- Sharman: Aantal auto’s Santokhi is populistisch praatje..