NICKERIE – In het district Nickerie vond gisteren de eerste ondertekening plaats van een financieringsovereenkomst uit het KMO-Fonds. De overeenkomst werd gesloten tussen Trustbank Amanah, als fondsbeheerder van het KMO-Fonds, en een veelbelovende ondernemer in de persoonlijke verzorgingsbranche (drogisterij). De ceremonie werd bijgewoond door minister Rishma Kuldipsingh van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie. Dit benadrukt de strategische samenwerking tussen de publieke en private sector ter stimulering van kleine en middelgrote ondernemingen.
Het KMO-Fonds wordt door het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie beschikbaar gesteld en is opgezet met als doel ondernemers toegang te bieden tot financiering die hen helpt te groeien en bij te dragen aan de economische ontwikkeling. Trustbank Amanah speelt hierin een cruciale rol door de middelen te beheren en samen met de KMO-unit ondernemers te begeleiden bij verantwoord financieel beheer. Minister Kuldipsingh prees het initiatief en de samenwerking met Trustbank Amanah.
Tijdens de ondertekeningsceremonie benadrukte Clarence Tokromo, Head Agri Business & Institutional Relations van Trustbank Amanah, het belang van financiële inclusie en duurzame groei voor de Surinaamse economie: “Met deze eerste financiering uit het KMO-Fonds zetten we een belangrijke stap in het ondersteunen van onze ondernemers en het creëren van nieuwe economische kansen. Onze toewijding aan verantwoord en inclusief bankieren sluit aan bij de doelstellingen van dit fonds, namelijk het versterken van ondernemerschap en het bieden van financiële oplossingen op maat voor bedrijven met groeiambities. Trustbank Amanah blijft zich inzetten als een betrouwbare partner voor duurzame financieringsoplossingen.”
Trustbank Amanah staat al 35 jaar aan de voorhoede van financiële dienstverlening in Suriname. Met innovatieve oplossingen en een sterke focus op klanttevredenheid blijft de bank zich inzetten voor de groei van lokale bedrijven en gemeenschappen.
- Waterkant-project vordert gestaag..
- TOEVLOED VAN MIGRANTEN NIET ONDENKBAAR..
- Onbegaanbare wegen door zware regenval..
- 10 keer massale viering Chinees Nieuwjaar in Suriname..
- EZ treedt op tegen ondernemers die zich niet houden aan het…..
- Verdachte die intern werd opgespoord ingerekend..
- Surinamers hebben Curaçaose herdenkingscultuur helpen vorme…..
- Unesco erkent Chinees lentefeest als immaterieel cultureel …..
- Kleine bedrijven Matta zetten stap richting formalisatie..
- Burger ruimt vuil Totness op eigen initiatief op..
- Ruim 300.000 USD voor fruitverwerkingsbedrijf in Phedra..
- Arantis blikt terug op succesvol muziekjaar 2024..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen brengt veldbezoek aan hoo…..
- VSB bespreekt toekomst energiesector Suriname met EAS..
- ECD heropent supermarkt na hercontrole kassasysteem..
- Bevelhebber Kioe A Sen internationaal onderscheiden..
- Dichter Prevo: ‘Bouterse is de ware bevrijder van Surinam…..
- Ondernemers uit Matta krijgen hulp van ILO voor toegang tot…..
- Bewoners Toekomst willen oplossing vele problemen..
- President: uitvoering prioriteitsprojecten heeft niets te m…..
- Suriname bereidt zich voor op Caribbean Gospel Songfestival…..