door Steven Seedo
PARAMARIBO — Comedian Roué Verveer toert vanaf 4 maart door Nederland met zijn nieuwe show ‘Op eigen risico’. “Maart, april en mei heb ik 63 shows en vanaf september tot en met mei 2026 nog ruim honderd”, houdt hij de Ware Tijd voor.
Verveer zegt enthousiast dat het eerste deel van de opvoeringen al is uitverkocht. Het is volgens hem voor het eerst voorgekomen dat het eerste deel van het seizoen helemaal is uitverkocht nog voordat hij de eerste show heeft gespeeld.
‘Op eigen risico’ is zijn elfde avondvullende voorstelling. In het seizoen 2023-2024 werd zijn show ‘Gewoon Roué’ genomineerd voor de cabaretprijs Poelifinario in de categorie Entertainment.
Verveer is niet meer weg te denken uit het Nederlandse theaterlandschap. Tussen zijn eigen shows in vindt hij ook nog de tijd om samenwerkingen met collega’s aan te gaan. Buiten het theater is hij regelmatig te zien en te horen als (stem)acteur en presentator. Onder de naam ‘Gabbers’ speelt Verveer ook in de Ziggo Dome.
Suriname
Verveer gaf vorig jaar juni vijf uitverkochte shows in Assuria High-Rise na te zijn gehaald door Hardcore Entertainment. Hij zal dit jaar zijn geboorteland in dezelfde periode niet kunnen aandoen voor het geven van shows. “Het gaat me niet lukken. A schema span. Ook omdat ik 6 en 7 juni in Ziggo Dome sta met ‘Gabbers’”, verklaart hij.
De cabaretier was in november vorig jaar ook in zijn geboorteland voor een sociaal doel. Hij werd daarbij onderscheiden door president Chandrikapersad Santokhi. Verveer werd Ridder in de ereorde van de Gele Ster.
- Stichting Better Prepared draait pilot Vervolgstudiemogelij…..
- A20/DOE/PRO: “Geen overhaaste besluitvorming over grondenre…..
- Ondernemer schiet rover in woning dood..
- Behandeling wijzigingsnota Grondenrechtenwet verdaagd..
- Na vier jaar rehabilitatie en ontwatering Coronie..
- Capaciteitstraining voor inheemse gemeenschappen in Zuid-Su…..
- Overlegplatform Fiti Makandra over voortzetting koloniaal o…..
- Politie aan bestuurders: voorkom een bezoek aan de politie …..
- ‘We moeten af van stigma Pirates of the Caribbean’..
- 100.000 euro hypotheekfraude ontdekt..
- PLUNDERING VAN GRONDSTOFFEN ONACCEPTABEL..
- Boodschap DA’91 aan de kiezers..
- Leden BLTO melden zich om 10.00 uur massaal ziek..
- Zon en wolken wisselen elkaar af..
- Hoofdstembureaus nu volledig..
- Astrid Roemer maakt kans op International Booker Prize..
- Mysterieuze ziekte eist tientallen levens in Congo: doden n…..
- Verbonden met het eeuwige Licht..
- Ministerie TCT is tevreden met succesvolle mini ICT-beurs..
- Concubinaat eindelijk wettelijke erkend in nieuw Surinaams …..
- Column: Verkiezingscampagnes, waar blijft jullie inhoud?..