door Steven Seedo
PARAMARIBO — Comedian Roué Verveer toert vanaf 4 maart door Nederland met zijn nieuwe show ‘Op eigen risico’. “Maart, april en mei heb ik 63 shows en vanaf september tot en met mei 2026 nog ruim honderd”, houdt hij de Ware Tijd voor.
Verveer zegt enthousiast dat het eerste deel van de opvoeringen al is uitverkocht. Het is volgens hem voor het eerst voorgekomen dat het eerste deel van het seizoen helemaal is uitverkocht nog voordat hij de eerste show heeft gespeeld.
‘Op eigen risico’ is zijn elfde avondvullende voorstelling. In het seizoen 2023-2024 werd zijn show ‘Gewoon Roué’ genomineerd voor de cabaretprijs Poelifinario in de categorie Entertainment.
Verveer is niet meer weg te denken uit het Nederlandse theaterlandschap. Tussen zijn eigen shows in vindt hij ook nog de tijd om samenwerkingen met collega’s aan te gaan. Buiten het theater is hij regelmatig te zien en te horen als (stem)acteur en presentator. Onder de naam ‘Gabbers’ speelt Verveer ook in de Ziggo Dome.
Suriname
Verveer gaf vorig jaar juni vijf uitverkochte shows in Assuria High-Rise na te zijn gehaald door Hardcore Entertainment. Hij zal dit jaar zijn geboorteland in dezelfde periode niet kunnen aandoen voor het geven van shows. “Het gaat me niet lukken. A schema span. Ook omdat ik 6 en 7 juni in Ziggo Dome sta met ‘Gabbers’”, verklaart hij.
De cabaretier was in november vorig jaar ook in zijn geboorteland voor een sociaal doel. Hij werd daarbij onderscheiden door president Chandrikapersad Santokhi. Verveer werd Ridder in de ereorde van de Gele Ster.
- VHP, PL en OPTSU registeren zich vol goede moed bij CHS..
- VHP-ondervoorzitter: “Wij zijn de eerste, alle anderen kome…..
- Mijlpaal voor Suriname: AZP opent kinder oncologie unit..
- Suriname en Benelux ondertekenen overeenkomsten inzake migr…..
- Santokhi vertrokken voor 48ste Caricom Staatshoofden Vergad…..
- Bijeen..
- Regering ondersteunt duurzame bouw met bamboe..
- Politiebureau Nieuwe Haven, vernoemd naar “Herman E. Goodin…..
- Regering neemt besluiten met betrekking tot het bestrijden …..
- Onduidelijkheid binnen SPA over lijsttrekkerschap..
- Telesur in transformatie naar NV..
- OPTSU: een nieuwe politieke partij voor Suriname..
- Leegstaande panden..
- President Santokhi in Barbados voor deelname aan Caricom-to…..
- Actiegroep OBS houdt prikactie, dient petitie in bij vicepr…..
- Inclusieve Dans en Spoken Word in Suriname..
- President neemt deel aan 48e CARICOM Heads of Government..
- Elf SAO-cursisten ronden lastraining succesvol af..
- Toneelstuk ‘Het waarom beantwoord’..
- BLTO vraagt president interventie voor betalen overuren..
- Nieuwsvoorziening op ABC website weer optimaal..