PARAMARIBO — Tijdens werkzaamheden deze week is de Economische Controledienst (ECD) gestuit op beschadigde en vervallen producten in winkels. Bij de R. Mall aan de Sir Winston Churchillweg ging het om de beschadigde producten Green Peas en Mellait-melkpoeder. Deze zijn verwijderd van de schappen. In de B. Store in de hoofdweg van Onverwacht troffen de ECD-medewerkers vervallen producten als zout van het merk Jozosalt en bakmeel van Moist Supreme aan. Deze werden in bijzijn van de winkeleigenaar vernietigd meldt het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) vrijdag in een persbericht.
Na klachten te hebben ontvangen, trok de ECD ook naar supermarkt S.F. aan de Ephraimzegenweg. Daar stuitten de medewerkers op Phosphatine-babyvoeding die was vervallen. Deze werd verwijderd van de schappen.
Kassasystemen
Tijdens de controle werd vastgesteld dat supermarkt W. te La Vigilantia, bouwmaterialenzaak Z. aan de A. Plesmanweg en supermarket T.F. aan de Kennedyweg niet in het bezit zijn van een kassasysteem conform de wet. Er wordt tijdelijk gewerkt met een bonboekje dat wordt gekenmerkt door een stempel van de onderneming. De drie winkels hebben het juiste kassasysteem al besteld. Bij de andere supermarkten in district Para was er niets mis met de kassasystemen, meldt EZ.
- Acteur Gene Hackman (95) en zijn vrouw (63) thuis dood aang…..
- 18-jarige veroordeeld tot 4 jaar cel voor verkrachting 11-j…..
- GRONDENRECHTEN CONCESSIERECHTEN EN EERLIJKHEID..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur wil banden versterken..
- Nationale Milieu Autoriteit komt met richtlijnen voor Gold …..
- Begin viering 75 jaar AMS met wandel- en trimloop..
- VN waarschuwt voor toename van ‘extreme wreedheidR…..
- President ontvangt nieuwe Braziliaanse ambassadeur..
- Costi Santarosa nieuwe Braziliaanse ambassadeur in Suriname..
- Gajadien vindt grondenrechtenproblematiek ingewikkeld..
- Voedselveiligheidsinitiatief uitgebreid, verlengd tot 2030..
- Regering heeft meer ruimte nodig voor behandeling Grondenre…..
- Man opgesloten na doodsbedreiging..
- Vandaag minder bewolking, maar zon..
- Radio- en televisie eigenaren kampen met grote uitdagingen..
- Eerste deel Roué Verveers ‘Op eigen risico’ al uitverk…..
- Plunderaar ingerekend..
- FBI: Noord-Korea zit achter diefstal van 1,5 miljard dollar…..
- Nellius Kappel (86) Rotterdam 25-2-2025..
- Iwan Imro Reyke (74) Amsterdam 23-2-2025..
- SDU van Waterberg toegetreden tot OPTSU..