De Economische Controle Dienst (ECD) van het Ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft in de periode van dinsdag 9 juni tot en met vrijdag 13 juni 2025 diverse winkelcontroles uitgevoerd bij supermarkten in de districten Wanica en Paramaribo. Tijdens deze controles zijn wederom vervallen producten aangetroffen.
In T. supermarkt aan de Ramgoelamweg no. 29 zijn vervallen Aobra spray, Sega Dashboard spray en Sega spray van de schappen gehaald. Te Bungalow-park no. 1 bij H.S. supermarkt heeft de ECD vervallen Soy Sauce, Are Zoo Cornflakes, Benco cacao, Pillsburry cake mix, ASR Red Chicken Marinade en Top Ramen noodles aangetroffen. Aan de van Hattemweg no. 46 bij Y. supermarkt zijn vervallen Top Ramen Soy Sauce noodles aangetroffen.
Bij de supermarkten L.L.Q. aan de Welgedacht C no. 233A, Q.L. supermarkt aan de Welgedacht C, L.X. supermarkt aan de Welgedacht C no. 369, Z.Y.D. supermarkt aan de Welgedacht A no. 164 en L.J. supermarkt aan Welgedacht A no. 47, zijn aangetroffen vervallen Tafelazijn, Swiss BBQ saus, Nescafé Gold, Anna’s zoet gekruide ketjap, Dark Vanilla essence, Cola essence, Amandel essence ,Gwoon olijfolie, Remia knoflooksaus, Everyday saucijsjes, A list Coffee en Colcafé coffee.
Verdere controle aan de Indiraghandiweg no. 37 bij L.L. supermarkt, X.D. supermarkt aan de Magentaweg no. 246 en Y.D. supermarkt aan de Rezabsekweg no. 1 heeft erin geresulteerd dat vervallen Swiss BBQ saus, bananenchips, Indomie noodles, Top Ramen noodles, Pacifico Orgeade Essence, Debi Essence, Neo Guri Ramyun noodles van de schappen zijn verwijderd.
De ECD heeft ook aan de Anamoestraat no’s 63-67 bij M. supermarkt, L. supermarkt aan de Basitostraat no. 39, P.S.C. supermarkt aan de Sriostraat hoek Pakanistraat no. 129, K.M.C. supermarkt aan de Anton Dragtenweg no. 364 en A. supermarkt aan de Jozef Israëlsstraat no.3, vervallen producten aangetroffen zoals Nestlé Cream Delite, Fernandes Soft Sunset Punch, Chocolate Flavored Cream Biscuit, Top Ramen noodles en noodles met een etikettering in niet-verstaanbare taal.
De vervallen goederen zijn in het bij zijn van de ondernemer vernietigd en enkele zijn verwijderd van de schappen om ingeruild te worden bij de leverancier.
- Arbeider overlijdt door vallende boom in Matawai-gebied..
- President Trump sluit gratieverlening voor rapper Sean ‘Did…..
- Antoinette Betsy Hasselbaink (Betsy) (90) Diemen 28-5-2025..
- Brunswijk moet bedanken om voor Simons te stemmen..
- Vermiste stembiljetten in Wanica bleken blanco: onderzoek n…..
- Arbeider overleden door omvallende boom..
- Lijstduwer NDP: “Bouterse zou trots zijn”..
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- President Santokhi: ‘Niemand uitsluiten bij coalitievorming…..
- Breaking: NDP en ABOP bereiken akkoord over coalitie..
- Cubaanse man zwaargewond na aanrijding; bestuurder gearrest…..
- Hypocrisie in plaats van principe..
- Nieuwe single van Tasha’s World: einde van twaalf jaar stil…..