De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), heeft een reeks controlewerkzaamheden uitgevoerd op onder andere kassasystemen en weegschalen bij supermarkten in de districten Wanica en Paramaribo. De controlewerkzaamheden zijn uitgevoerd van woensdag 30 april tot en met vrijdag 9 mei 2025.
Bij de controle van de weegschalen bij diverse supermarkten aan de Franchepanestraat no.51 en no.72 supermarket M. en supermarket L., Jan Steenstraat no.230 supermarket GM., Malangweg no.170 supermarket JX., Gobajolaan no.120 supermarket KL., Sardjoedeirattanstraat no.43 supermarket Y., is vastgesteld dat de weegschalen niet voldoen aan de geldende wettelijke normen.
De supermarkten beschikken niet over een weegschaal gekeurd door de dienst Waarborg en ijkwezen van het ministerie van EZ. De ondernemers zijn aangezegd om hun weegschalen zo snel als mogelijk te laten keuren door de dienst.
Bij de controle van kassasystemen van bovengenoemde supermarkten is geconstateerd dat deze supermarkten beschikken over een kassasysteem conform de wet of in afwachting zijn van een kassasysteem die reeds is besteld. Bij verdere controle van de prijzen van de basisgoederen is vastgesteld dat deze zich binnen de vastgestelde winstmarge bevinden.
- Aanrijding met dodelijk afloop te Commewijne..
- Gesprekken over tweede lening..
- Zeteloze partijen moeten bij zichzelf te rade gaan..
- Obstakels houden lancering online overschrijvingen voertuig…..
- Goedkeuring financiering voor nieuwbouw AZ door Islamistisc…..
- Volksgezondheid lanceert digitale patiëntenportal..
- DNA SPRINGPLANK EN TROOSTPRIJS..
- Meer momenten van zon vandaag..
- Regering start rehabilitatie Schotelweg in Wanica..
- VS neemt door Qatar geschonken Boeing officieel aan..
- Hilda Maria Francina Lont-Weegman (91) Rotterdam 15-5-2025..
- Taxiën door de politiek: De wijze woorden van de Poppenkas…..
- LVV ontvangt Leerlingen O.S. Garnizoenspad in Wanica..
- Defensie werft nieuwe militairen..
- Condor en Livo openen volleybal play-off met enerverende ze…..
- Column: Gefocust blijven..
- Nieuwe rechter Sanches ‘bijzondere aanwinst’ voor rechtspra…..
- Integriteit in de gezondheidszorg is geen keuze, maar een v…..
- President lanceert digitale projecten op AdeKUS: ‘Deel van …..
- Ramadhin adviseert op lijsttrekkers te stemmen..
- Albina strijdt verder: Motivatie als wapen tegen structuree…..