PARAMARIBO — Bij supermarkt W. aan de Gongrijpstraat heeft de Economische Controledienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) een partij illegale sigaretten van de merken Tradition en Oris in beslag genomen. Bij de slijterijen R. (Hernhutterstraat) en K. (Fred Derbystraat) werd er beslag gelegd op zes flessen notenwijn, whiskysoorten en rum, omdat die geen accijnszegel hadden. Er is proces-verbaal opgemaakt, terwijl het onderzoek wordt voortgezet.
Tijdens de controlewerkzaamheden tussen 7 en 14 april werden ook onjuiste kassystemen aangetroffen bij de supermarkten G. en Z. aan de Henck Arronstraat, F. aan de Johannes Mungrastraat en R. aan de Verlengde Keizerstraat. De winkeleigenaren werden in de gelegenheid gesteld om die in orde te maken.ADVERTISEMENT
Bij de ECD waren er klachten binnengekomen van klanten over onduidelijke bonnen die waren verstrekt. Aangegeven wordt dat in februari 2024 het Prijsaanduidingsbesluit is aangepast per staatsbesluit, waarbij nieuwe eisen worden gesteld aan de bonnen die zowel door de klein- als groothandel, alsook door dienstverleners, wordt verstrekt. EZ stelt strengere handhaving in het vooruitzicht tegen ondernemers die zich niet houden aan het Prijsaanduidingsbesluit.
- NDP eist opschorting beroepsbesluit president over kandidaa…..
- NDP heeft geen ‘tjuku’ ontvangen om te zwijgen over gunning…..
- Ramadhin over kritiek nieuw ministeriegebouw: “Volksgezondh…..
- VSB: ‘Goed bestuur bij aanbestedingen is essentieel’..
- In navolging van Suriname overweegt Guyana obligaties voor …..
- Drukproces stembiljetten verkiezingen gaat van start..
- Nieuw kiesstelsel eerlijker en rechtvaardiger voor ‘kleiner…..
- BOG benadrukt opnieuw belang van vaccinatie..
- Milaya vertolkt persoonlijke groei in ‘Alive’..
- ECD neemt illegale sigaretten en alcohol zonder accijnszege…..
- Goede samenwerking tussen BIZA, CHS en OKB; betrouwbare ver…..
- Ruimtelijke ordening krijgt richting met nieuwe structuurvi…..
- BEP boven aan stembiljet bij verkiezingen 2025..
- Bousaid: ‘Verantwoordelijkheid wisselkoersbeleid ligt in ha…..
- MinOWC vindt naamsverandering fontein onaanvaardbaar..
- Kandidaat Refaja Lindveld probeert mensen aan te trekken vi…..
- ECD legt beslag op illegale sigaretten en alcohol zonder ac…..
- Vlammenzee in Phedra: brandstichting niet uitgesloten, bewo…..
- Suriname zet zich op de kaart op Expo 2025 met ‘Source of L…..
- Lloyd de Meza waardeert geliefde met ‘Bouwen met jou’..
- Gerechtelijke vaststelling van vaderschap belicht..