PARAMARIBO — De Economische Controledienst (ECD) heeft opnieuw vervallen producten aangetroffen. “De vervallen goederen zijn in het bijzijn van de ondernemer vernietigd en enkele zijn verwijderd van de schappen om ingeruild te worden bij de leverancier”, schrijft het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) dinsdag (vandaag) in een persbericht. De controles vonden tussen 9 en 13 juni plaats in Paramaribo en Wanica.
In supermarkt T. aan de Ramgoelamweg zijn vervallen Aobra-spray, Sega Dashboard-spray en Sega-spray van de schappen gehaald. Te Bungalowpark bij supermarkt H.S. ging het om Soy Sauce, Are Zoo Cornflakes, Benco-cacao, Pillsburry-cake mix, ASR Red Chicken Marinade en Top Ramen-noodles. Aan de Van Hattemweg had supermarkt Y. vervallen Top Ramen Soy Sauce-noodles.
Bij de supermarkten L.L.Q., Q.L. en L.X. aan de Welgedacht C-weg en Z.Y.D. en L.J. aan de Welgedacht A-weg zijn vervallen tafelazijn, Swiss BBQ-saus, Nescafé Gold, Anna’s zoet gekruide ketjap, Dark Vanilla-essence, Cola-essence, Amandel-essence, Gwoon-olijfolie, Remia-knoflooksaus, Everyday-saucijsjes, A-list- en Colcafé-coffee aangetroffen.
Controle bij supermarkt L.L aan de Indira Gandhiweg, X.D. aan de Magentaweg en Y.D. aan de Rezabsekweg resulteerde erin dat vervallen Swiss BBQ-saus, bananenchips, Indomie-, Top Ramen- en Neoguri Ramyun-noodles, Pacifico Orgeade-essence en Debi-essence van de schappen zijn verwijderd.
Ook bij de supermarkten M. (Anamoestraat), L. (Basitostraat), P.S.C. (Srio-/Pakanistraat), K.M.C. (Anton Dragtenweg) en A. (Jozef Israëlstraat) werden er vervallen producten aangetroffen. Het ging om onder meer Nestlé Cream Delite, Fernandes Soft Sunset Punch, Chocolate Flavored Cream Biscuit, Top Ramen-noodles en noodles met een etikettering in niet verstaanbare taal.
- Jean-Paul Boëtius gelooft in succes Natio..
- Rijbewijs 70-jarige ingetrokken na opvallend gedrag tijdens…..
- OM eist tot 35 jaar cel in brute moordzaak op ondernemer A…..
- CUS: Een moment van eenheid en culturele waardering..
- Public Announcement Block 6+8 TotalEnergies..
- Luchtvaartschande..
- Nederlands kamerlid: “Onder Santokhi geen structurele vooru…..
- Bedrijfsongeval in zinkplatenfabriek: linkerhand arbeider v…..
- ‘Beschadigde USD nog steeds geldig in Suriname’..
- McDonald’s Ouderkamer Project viert 20 jaar..
- SBV: Licht beschadigde Amerikaanse dollarbiljetten blijven …..
- President Santokhi: “Laten we de kracht van onze diversitei…..
- Efficiëntie wint het van financieel belang bij online CBB-d…..
- VHP 152 Jaar Hindostaanse immigratie..
- Kioe A Sen: “Verjonging versterkt dienstbaarheid aan de sam…..
- VHP roept op tot herbezinning en verbinding op 5 juni..
- Koniki en Jhaghroe geselecteerd voor CARICOM Young Professi…..
- Technisch probleem legt openbare zitting Coronie stil..
- Eerste stappen gezet naar ‘brain gain’..
- Trump voert opnieuw inreisverbod in voor 12 landen..
- Politiebericht over overleden bromfietser na botsing met da…..