PARAMARIBO — De Economische Controledienst (ECD) heeft opnieuw vervallen producten aangetroffen. “De vervallen goederen zijn in het bijzijn van de ondernemer vernietigd en enkele zijn verwijderd van de schappen om ingeruild te worden bij de leverancier”, schrijft het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) dinsdag (vandaag) in een persbericht. De controles vonden tussen 9 en 13 juni plaats in Paramaribo en Wanica.
In supermarkt T. aan de Ramgoelamweg zijn vervallen Aobra-spray, Sega Dashboard-spray en Sega-spray van de schappen gehaald. Te Bungalowpark bij supermarkt H.S. ging het om Soy Sauce, Are Zoo Cornflakes, Benco-cacao, Pillsburry-cake mix, ASR Red Chicken Marinade en Top Ramen-noodles. Aan de Van Hattemweg had supermarkt Y. vervallen Top Ramen Soy Sauce-noodles.
Bij de supermarkten L.L.Q., Q.L. en L.X. aan de Welgedacht C-weg en Z.Y.D. en L.J. aan de Welgedacht A-weg zijn vervallen tafelazijn, Swiss BBQ-saus, Nescafé Gold, Anna’s zoet gekruide ketjap, Dark Vanilla-essence, Cola-essence, Amandel-essence, Gwoon-olijfolie, Remia-knoflooksaus, Everyday-saucijsjes, A-list- en Colcafé-coffee aangetroffen.
Controle bij supermarkt L.L aan de Indira Gandhiweg, X.D. aan de Magentaweg en Y.D. aan de Rezabsekweg resulteerde erin dat vervallen Swiss BBQ-saus, bananenchips, Indomie-, Top Ramen- en Neoguri Ramyun-noodles, Pacifico Orgeade-essence en Debi-essence van de schappen zijn verwijderd.
Ook bij de supermarkten M. (Anamoestraat), L. (Basitostraat), P.S.C. (Srio-/Pakanistraat), K.M.C. (Anton Dragtenweg) en A. (Jozef Israëlstraat) werden er vervallen producten aangetroffen. Het ging om onder meer Nestlé Cream Delite, Fernandes Soft Sunset Punch, Chocolate Flavored Cream Biscuit, Top Ramen-noodles en noodles met een etikettering in niet verstaanbare taal.
- Een paar uur zon, dan weer regen en onweer..
- MKMO’s getraind in omzetgroeiplannen..
- Politiebericht over dood aangetroffen man Timmermanstraat..
- Woning en twee lijnbussen door brand verteerd..
- Californië klaagt Trump aan om inzet Nationale Garde tegen …..
- Parmessar: VHP-protest is stemmingmakerij..
- Bromfietser overlijdt na frontale botsing met auto op Kraka…..
- Perry Julius Willems (51) Rotterdam 30-5-2025..
- Norman Marius Vredeman (72) Spijkenisse 7-6-2025..
- Ivy van Leeuwen Dwarka-Sing (65) Amsterdam 6-6-2025..
- Stemmen geteld: NDP koploper op alle niveaus..
- 36-jarige militair gearresteerd in moordzaak Timmermanstraa…..
- CLO-bestuurslid Eugene Daniël: “Regering moet aftreden…..
- Zelfs met ABOP kan VHP geen meerderheid afdwingen..
- Column: Het is genoeg geweest; Aan het werk, voor land en v…..
- Bhola is resoluut: niets aan de hand bij het NIS..
- Serie lustmoordenaar krijgt opnieuw levenslange gevangeniss…..
- Kelvin Koniki genoemd als mogelijke minister van Regionale …..
- ‘OAS moet uitgroeien tot instelling die democratie bescherm…..
- Migratie uit Cuba naar Suriname: de recente ontwikkelingen..
- Verkiezingsautoriteiten verwerpen alle bezwaren van VHP..