PARAMARIBO — Tijdens controlewerkzaamheden van de Economische Controledienst (ECD) in samenwerking met de Milieupolitie hebben ondernemers van bandenzaken “ernstige waarschuwingen” gekregen. Ze werden vooral aangesproken over de manier waarop de banden waren opgeslagen, meldt het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) maadag in een persbericht.
De ondernemers kregen twee dagen de tijd om onder meer de banden van het trottoir te verwijderen. Ook moeten die voortaan worden opgeslagen op een plek met dakbedekking. De ECD zal samen met de Milieupolitie nacontrole doen bij deze ondernemingen.ADVERTISEMENT
In het persbericht wordt aangegeven dat de ECD er tussen 1 en 4 april op uittrok om een reeks klachten uit de gemeenschap af te handelen. Daarnaast werden er samen met de Milieupolitie controlewerkzaamheden uitgevoerd op verschillende locaties in Paramaribo.
[: EZ]
Ongegronde klachten
De ECD deed ook supermarkt L. aan de Santopolderweg aan, nadat er een klacht was binnengekomen over prijsopdrijving. De gascilinders zouden er te duur worden verkocht. Echter, onderzoek heeft uitgewezen dat de klacht niet op waarheid berust. De prijzen van Ogane zijn duidelijk aangebracht, namelijk SRD 283,50 en SRD 346,50.
Van supermarkt S. aan de Calcutastraat werd gezegd dat die aardappelen te duur verkocht. Bij de controle van de ECD bleek deze winkel geen aardappelen te verkopen.
De ondernemer van een winkel aan de Slangenhoutstraat kreeg van de ECD twee weken de tijd om zijn kassasysteem op te zetten. Ook moet hij zijn winkel schoonmaken.
[: EZ]
- Wankelende positie van het Openbaar Ministerie..
- OKB waakt voor verkiezingsfraude..
- Franse raad van traditionele gezagsdragers brengt eerste fo…..
- Jason Yeung ongeslagen schaakkampioen van Suriname..
- Jogi: ABOP maakt zich minder druk om nationale vraagstukken..
- Geld auto-inbraak nog niet achterhaald..
- Politieke partijen komen gezamenlijk in het geweer..
- Suriname en TCU zoeken samen naar slimme energieoplossingen..
- NPS zet in op grondige herziening gezondheidszorg: ‘Meer bu…..
- Problemen Esther Stichting nog steeds niet opgelost..
- Kabinet Vicepresident: ‘Geen rol gespeeld bij besluit wege…..
- Huisartsen getraind ter versterking van de eerstelijnszorg..
- Man gewond bij gewapende overval..
- Deel Klinisch Chemisch Laboratorium tijdelijk uitgevallen..
- Rechter stopt nu ook uitvoering project Van ’t Hogerh…..
- Naam Edward Belfort blijft op de NDP-kandidatenlijst..
- Open brief: Georganiseerde stemopkoop en de noodzaak tot pr…..
- BREAKING: Rechter verbiedt Staat nu ook uitvoering IDB-proj…..
- Ramnandanlal: verklaring regering over koersontwikkeling is…..
- Gestolen Durotank teruggevonden na post op social media..
- Vier verdachten aangehouden bij drugsinvallen; een hunner h…..