PARAMARIBO — In twee afzonderlijke gevallen zijn B.G. (37 jaar) en O.G. (22) aangehouden wegens diefstal. Beiden zijn, na afstemming met het Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld. Het onderzoek in beide zaken duurt voort.
B.G. sprong op 1 mei het erf van de 79-jarige seniorenburger B.A. op en begon, ondanks waarschuwingen van de vrouw om haar perceel te verlaten, spullen van het balkon klaar te zetten. Toen de bewoonster hem zei om daarmee te stoppen, vond de man vond dat de spullen niet van haar waren en dat hij ze mee zou nemen. Terwijl de vrouw haar kinderen belde, sprong de man weer over de schutting en verdween hij uit het zicht.ADVERTISEMENT
De politie van Nieuwe Grond wist B.G. uiteindelijk op te sporen. Hij had in zijn bezit een paar zwarte gympen van het merk Emperio Armani, een regulator van een gascilinder met daaraan een slang en een blik verf van één liter. De spullen zijn in beslag genomen.
Ongewenste aanraking en diefstal
O.G. werd dinsdag door het Regio Bijstandsteam Paramaribo aangehouden, omdat hij betrokken is geweest bij een incident, waarbij ongewenste aanraking en diefstal hebben plaatsgevonden. Uit het onderzoek van de politie van Latour blijkt dat O.G., bestuurder van een voertuig, in gezelschap was van een andere man, van wie hij zag dat deze een vrouw op haar bil sloeg.
Kort daarna reed een andere broer van O.G. met de pick-up van een man weg. Hij werd bij GOw2 te Latour klemgereden door de aangever en omstanders. Uit het voertuig had de man onder meer 4.200 US dollar, SRD 54.000, een Surinaams rijbewijs, een creditcard, een identiteitskaart, bankpasjes en een dokterskaart van de aangever weggenomen.
- ‘Dit land heeft kundige mensen nodig, geen loze beloften of…..
- E-visa applicatie en chatbot gelanceerd tijdens AI-bewustwo…..
- SVB laat FIFA-dwang zwaarder wegen dan vonnis rechter..
- Studententoelage verhoogd naar SRD1.000..
- Suriname gekelderd naar plek 32 op wereldranglijst persvrij…..
- Stemming en inhoud..
- Persvrijheid..
- Orie in poleposition nationaal damkampioenschap..
- Somohardjo: ‘Wij hebben gekozen voor onze ziel en het vol…..
- VP belooft oplossing voor problemen Esther Stichting..
- Regering keurt plan goed voor mensen met een beperking..
- Liveoptreden Powl Ameerali tijdens ‘Wan Neti Gi Mama’ in Th…..
- SVJ slaat alarm over afnemende persvrijheid in Suriname..
- SLM wil vloot dit jaar uitbreiden naar vijf toestellen..
- ‘Ongeëvenaard’ slangengif gemaakt..
- 22-jarige aangehouden voor diefstal en ongewenste aanraking..
- Uitstel van verkiezingen grondwettelijk niet mogelijk..
- Woordenwisseling mondt uit in gewapende beroving..
- Regering investeert in inclusie, infrastructuur en rechtsze…..
- VSB betreurt dat Nieuw Burgerlijk Wetboek niet gefaseerd is…..
- Opkomende filmmaakster Fasela Oosterwolde maakt documentair…..