De kantonrechter heeft de verdachte O.P. voor bezit van 3106 gram cocaïne veroordeeld tot een gevangenisstraf van achttien maanden, waarvan tien maanden voorwaardelijk met aftrek. Ook blijft O.P. gevangengehouden. Daarnaast moet hij een geldboete van SRD 2500 betalen, te vervangen door een maand hechtenis.
De inbeslaggenomen drugs worden onttrokken en vernietigd, maar de inbeslaggenomen telefoon en SRD 2035 worden aan hem teruggegeven. Bij de politiecontrolepost te Stolkertsijver stopte de politie een voertuig dat door H.K. werd bestuurd.
Hij reed taxi en bracht drie passagiers naar de grensstad Albina. De politie stelde een onderzoek in de bagages van de passagiers in en stuitte daarbij op het gevaarlijke spul.
De cocaïne, gewikkeld in plastic zakjes, was in de rugtas van O.P. Daarmee geconfronteerd verklaarde hij dat de cocaïne hem toebehoorde en werd hij samen met de taxichauffeur H.K. aangehouden. De twee andere passagiers mochten hun weg vervolgen.
Er werd een narcotest uitgevoerd met de aangetroffen vermoedelijke cocaïne en die kleurde blauw, waarna zowel de taxichauffeur H.K. als O.P. werden aangehouden. H.K. gaf aan dat hij niets wist van de cocaïne. Hij was aan het werk en had slechts één passagier.
Terwijl hij op meer passagiers wachtte om naar Albina te vertrekken, werd hij benaderd door een collega die aan hem vroeg of hij de twee passagiers die hij bij zich had, wilde overnemen, omdat het voor hem niet lonend zou zijn om met slechts twee mensen te vertrekken.
Een van de passagiers was O.P. Zijn verklaring werd gestaafd door de andere passagier die samen met O.P. was overgestapt in het voertuig van H.K. Deze passagier werd toen in vrijheid gesteld.
Zowel bij de politie als bij de kantonrechter verklaarde O.P. dat hij iemand had ontmoet van wie hij geen nadere informatie wilde verstrekken. Die man had hem gevraagd om een pakket naar de Franse kant voor hem te bezorgen, waarmee hij akkoord ging. Daarvoor ontving hij 150 euro en gaf hij aan dat hij de kans had genomen om dit te doen, omdat hij het geld goed kon gebruiken voor de medicatie van zijn moeder, die onlangs was geopereerd.
- Is de totale staatsschuld niet gestegen tot SRD 122,8 milja…..
- Suriname boekt vooruitgang in macro-economische stabiliteit..
- Gödeken:‘ Als goede spelers teams verlaten moet het team ve…..
- Luisteren: De Sleutel tot Diepe Vriendschap en Groei..
- Ronny Asabina lijsttrekker van de BEP..
- AZP opent kinderoncologie-unit en breidt behandelingsmogeli…..
- ABSURDE EN NONSENS BENADERING..
- A20, DOE en PRO bekrachtigen samenwerking voor verkiezingen…..
- Brazilië richt zich op illegale houtkap in Amazonegebied..
- Suriname en België bespreken mogelijkheden Skills Mobility …..
- Man voor de rechter na dodelijke steekpartij..
- Drugs en vuistvuurwapen aangetroffen en inbeslaggenomen; t…..
- Vorige regering liet land achter met US$ 3,9 miljard schuld…..
- Guno Burleson wint eerste etappe sneldamtoernooi..
- Santokhi naar Caricom-top in Barbados..
- Solar Project Kabalebo Nature Resort officieel in gebruik g…..
- Plein: ‘Wij blijven ons richten op vraagstukken die de same…..
- Vandaag regen en onweersbuien..
- Rosita Florentine Huyshest (88) Rotterdam 10-2-2025..
- Vliegtuig crasht op landingsbaan Toronto, zeker 15 gewonden..
- Ingrid Virginia Jordan (66) Groningen 14-2-2025..