De politieke partij Duurzaam en Rechtvaardig Samenleven (DRS), die tijdens de afgelopen verkiezingen onder de vlag van de Nationale Partij Suriname (NPS) deelnam aan de stembusgang, voert regelmatig gesprekken met de groene partij.
DRS-voorzitter Clifford Marica, die op plaats 50 van de kandidatenlijst stond, wist niet genoeg stemmen te behalen om gekozen te worden als parlementariër. Samen met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) leverde DRS geen significante bijdrage aan het uiteindelijke verkiezingsresultaat van de NPS.
In gesprek met Radio ABC liet Marica weten dat hij meerdere keren overleg heeft gevoerd met NPS-voorzitter Gregory Rusland. Tijdens deze gesprekken werd hij geïnformeerd over de voortgang in het proces van coalitievorming. Ook kwam de mogelijke instelling van een ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Arbeid ter sprake.
Marica gaf aan dat hij Rusland daarnaast heeft geadviseerd dat olie- en gasontwikkeling niet samengaan met milieubeheer. Hij stelt dit goed te kunnen inschatten, aangezien hij in het verleden leiding gaf aan het ministerie van Arbeid, Technologische Ontwikkeling en Milieu (ATM). Zodra nodig, zullen de gesprekken hierover worden voortgezet.
- Brand verwoest gebouw op Sosis-terrein aan Marowijnestraat..
- Leerlingen Mulo Wageningen met gevaarlijke voorwerpen naar …..
- Ramnandanlal: nieuwe regering zal creatief moeten zijn..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST – SELECTION OF INDIVIDUA…..
- ‘Ook helers zijn in beeld’; politie waarschuwt ondersteuner…..
- Politie stuit op 2 illegale drugsvliegtuigen te West Surina…..
- Hernieuwd onderzoek Moiwana- en Herman Gooding-zaak: Lijvig…..
- Korpschef Isaacs: “We werken aan integriteit binnen het pol…..
- Boldewijn waarschuwt voor politieke instabiliteit bij krapp…..
- Energietransitie vereist betrokkenheid elke Surinamer..
- Morgen herdenking 180 Jaar Boeroes in Suriname..
- Eerste overwinning Yellow Birds in hoofdklasse basketbalcom…..
- Gevaarlijke voorwerpen aangetroffen bij tassencontrole op m…..
- Reactie op artikel Ramsukul..
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Gevaarlijke voorwerpen gevonden bij tassencontrole Mulo Wag…..
- Goerdat beroept zich op wettelijke onverenigbaarheid voor n…..
- SAO plaatst gezondheidsdag in teken 45-jarig jubileum en tr…..