De politieke partij Duurzaam en Rechtvaardig Samenleven (DRS), die tijdens de afgelopen verkiezingen onder de vlag van de Nationale Partij Suriname (NPS) deelnam aan de stembusgang, voert regelmatig gesprekken met de groene partij.
DRS-voorzitter Clifford Marica, die op plaats 50 van de kandidatenlijst stond, wist niet genoeg stemmen te behalen om gekozen te worden als parlementariër. Samen met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) leverde DRS geen significante bijdrage aan het uiteindelijke verkiezingsresultaat van de NPS.
In gesprek met Radio ABC liet Marica weten dat hij meerdere keren overleg heeft gevoerd met NPS-voorzitter Gregory Rusland. Tijdens deze gesprekken werd hij geïnformeerd over de voortgang in het proces van coalitievorming. Ook kwam de mogelijke instelling van een ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Arbeid ter sprake.
Marica gaf aan dat hij Rusland daarnaast heeft geadviseerd dat olie- en gasontwikkeling niet samengaan met milieubeheer. Hij stelt dit goed te kunnen inschatten, aangezien hij in het verleden leiding gaf aan het ministerie van Arbeid, Technologische Ontwikkeling en Milieu (ATM). Zodra nodig, zullen de gesprekken hierover worden voortgezet.
- Inbraak bij STVS zorgt voor ravage, maar geen buit meegenom…..
- Braziliaanse man overlijdt bij ATV-ongeval in Nassaugebied..
- Recht van de consument in Nieuw Burgerlijk Wetboek..
- Man overlijdt bij ongeval met ATV in het Nassaugebied..
- Twee verdachten aangehouden voor een beroving te Santigron..
- Weg naar Atjoni verandert in steeds grotere goudmijn..
- OKB: “Bestanden CBB moeten dringend opgeschoond worden vóór…..
- Suriname heeft na 15 jaar de kans om onbevlekte leiders in …..
- Iran: Amerikaanse aanval maakt bredere vergeldingsacties le…..
- Fête de la Musique: Jong talent streelt de harten van het p…..
- Minister Nurmohamed: “Werkzaamheden aan Weg naar Zee en Bra…..
- Sewcharan staat niet te wachten op een VVV..
- ABOP rouwt om overlijden Patricia Etnel: “Een ware dochter …..
- PL: President moet niet rancuneus doen over Javaans Nieuwja…..
- Binnenkort onthulling kunstwerk ’De let en! – Da it’e…..
- Gedreven door komende olie-industrie: Commewijne ontwikkele…..
- Ori: “Uitbetaling Spaans leerkrachten wacht op goedkeuring …..
- Nog meer onweersbuien in aantocht..
- Voorstel voor één nationale vrije dag voor alle groepen in …..
- Straat van Hormuz inzet in olieconflict Iran-VS..
- Nigeria kampt met economische crisis: “Levens in gevaar van…..