De politieke partij Duurzaam en Rechtvaardig Samenleven (DRS), die tijdens de afgelopen verkiezingen onder de vlag van de Nationale Partij Suriname (NPS) deelnam aan de stembusgang, voert regelmatig gesprekken met de groene partij.
DRS-voorzitter Clifford Marica, die op plaats 50 van de kandidatenlijst stond, wist niet genoeg stemmen te behalen om gekozen te worden als parlementariër. Samen met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) leverde DRS geen significante bijdrage aan het uiteindelijke verkiezingsresultaat van de NPS.
In gesprek met Radio ABC liet Marica weten dat hij meerdere keren overleg heeft gevoerd met NPS-voorzitter Gregory Rusland. Tijdens deze gesprekken werd hij geïnformeerd over de voortgang in het proces van coalitievorming. Ook kwam de mogelijke instelling van een ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Arbeid ter sprake.
Marica gaf aan dat hij Rusland daarnaast heeft geadviseerd dat olie- en gasontwikkeling niet samengaan met milieubeheer. Hij stelt dit goed te kunnen inschatten, aangezien hij in het verleden leiding gaf aan het ministerie van Arbeid, Technologische Ontwikkeling en Milieu (ATM). Zodra nodig, zullen de gesprekken hierover worden voortgezet.
- Keti Koti – Wij herdenken. Wij vieren. Wij blijven waakzaam…..
- Combe Markt schenkt naaimachines: nieuwe hoop voor vrouwen …..
- In Memoriam Patricia Etnel..
- Geen lange rijen meer: KPS lanceert digitaal portaal voor v…..
- Suriname introduceert digitale PSA-kaart voor personen van …..
- Onderzoek naar Drents slavernijverleden afgerond..
- AdeKUS-Infra studenten winnen 3e prijs bij regionale ontwer…..
- Suriname lanceert eerste digitale PSA-kaart: eenvoudiger, v…..
- Lichaam van man aangespoeld langs Surinamerivier ter hoogte…..
- Hittegolf in Nederland: nieuw temperatuurrecord op 1 juli..
- President Santokhi op Keti Koti: “Laat de geest van onze vo…..
- Adhin: ‘ Het volk verwacht geen loze beloftes, maar helderh…..
- AAN MACHT VAST BLIJVEN KLAMPEN..
- President spreekt volk toe op 162e herdenking van afschaffi…..
- Kantonrechter spreekt ondernemer Van den Bergh vrij van rec…..
- Geen lange rijen meer: KPS lanceert rijbewijzen-portaal..
- Het Surinaamse Rode Kruis viert 85 jarig bestaan; veel meer…..
- Manifest FFAS: Onze beschaving bestaat..
- Verdachte in gijzelingszaak Rodney Cairo veroordeeld tot vi…..
- Tijdelijke combinatie lid DNA en President: constitutionele…..
- Politie zoekt nabestaanden van man wiens lijk aanpoelde in …..