De 24-jarige automobilist C.P. is zaterdag 26 juli door de politie van het bureau Livorno aangehouden voor doodslag en het negeren van een ambtelijk bevel tot stoppen.
De politie was op die dag bezig met een algehele verkeerscontrole op de Martin Luther King (MLK)-weg ter hoogte van de Latourweg. De automobilist, die met een vrij hoge snelheid vanuit de MLK)-weg kwam aangereden, werd door de politie tot stoppen gesommeerd. De man gaf hieraan echter geen gevolg en reed door in de richting van de Latourweg, achterna gezeten door agenten. De agenten moesten door het rijgedrag van de automobilist aan de kant springen om niet aangereden te worden.
Bij de aanhouding van de verdachte ging hij vreselijk tekeer en deed bedreigende uitlatingen in de richting van de politie. Het lukte de verdachte in de boeien te slaan, waarna hij ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau.
De man, die onder invloed van alcohol verkeerde, bleek niet in het bezit te zijn van een geldig Surinaams rijbewijs. Zijn voertuig is in het belang van het onderzoek in beslag genomen.
Hangende het onderzoek is de verdachte C.P. na afstemming met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld.
- President Simons: Diplomatie moet economische groei Surinam…..
- Gopal: Jeugdraad krijgt eigen onderkomen en vaste vergaderr…..
- NATIN-studenten klaar voor inzet in groeiende energiesector….
- Aanvang strafzaak tegen Danielle Veira uitgesteld naar 15 a…..
- De toekomst van het onderwijs: Docenten aan het woord..
- Twee militairen aangehouden in berovingszaak Sunparklaan..
- Militairen en agenten ronden taalcursus Frans en Haïtiaans-…..
- Sudhar en Friends spelen gelijk in Sterrentoernooi..
- Twee functionarissen Financiën & Planning ontlast uit f…..
- Burgers registreren zich massaal voor RVI..
- Regering hoopt problemen luchtvaartsector te hebben opgelos…..
- Guimar sollicitatie Sales Representatives..
- PURP – Vacancy Announcement..
- Minister Landveld: SLM moet hervormen naar een duurzaam, co….
- President Simons bezoekt ministerie Buitenlandse Zaken..
- AdeKUS opent morgen, 2 augustus, deuren voor toekomstige st…..
- OM heropent moordzaak Gooding: gerechtelijk vooronderzoek a…..
- Sozavo vacature – OPERATIONS MANUALS..
- Guimar sollicitatie oproep..
- Sozavo vacature – CHANGE MANAGEMENT..
- Sozavo vacature – DATA CENTER ADMINISTRATOR..