De 24-jarige automobilist C.P. is zaterdag 26 juli door de politie van het bureau Livorno aangehouden voor doodslag en het negeren van een ambtelijk bevel tot stoppen.
De politie was op die dag bezig met een algehele verkeerscontrole op de Martin Luther King (MLK)-weg ter hoogte van de Latourweg. De automobilist, die met een vrij hoge snelheid vanuit de MLK)-weg kwam aangereden, werd door de politie tot stoppen gesommeerd. De man gaf hieraan echter geen gevolg en reed door in de richting van de Latourweg, achterna gezeten door agenten. De agenten moesten door het rijgedrag van de automobilist aan de kant springen om niet aangereden te worden.
Bij de aanhouding van de verdachte ging hij vreselijk tekeer en deed bedreigende uitlatingen in de richting van de politie. Het lukte de verdachte in de boeien te slaan, waarna hij ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau.
De man, die onder invloed van alcohol verkeerde, bleek niet in het bezit te zijn van een geldig Surinaams rijbewijs. Zijn voertuig is in het belang van het onderzoek in beslag genomen.
Hangende het onderzoek is de verdachte C.P. na afstemming met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld.
- Kans op hervorming en wederopbouw van luchtvaartsector.
- Minister Landveld wil weer structuur brengen op TCT; zaken …..
- Regering, trap niet in de valkuil van de vorige regering..
- Tsang: Schoonmaaksters bevorderd tot opzichters..
- Minister Misiekaba belooft ‘bijzondere aandacht’ te geven a…..
- Staatsolie-directie brengt kennismakingsbezoek aan presiden…..
- Het weerbeeld: bewolkt en onweersbuien.
- Ministerie van Olie, Gas & Milieu in opbouwfase..
- Automobilist rijdt in op politieagenten..
- Grenadian Published Authors Inc. wil lezen onder jongeren s…..
- Taiwan bouwt droneleger tegen mogelijke Chinese invasie.
- Kimberley Priscilla Esajas (45) Amsterdam 25-7-2025..
- Roline Lucretia Stijnberg (85) Paramaribo 26-7-2025..
- Vluchtende automobilist rijdt op politie af; had geen rijbe…..
- Brandweer waarschuwt: “Verbrand geen vuil, het is verboden …..
- Column: Gemiste kans(en).
- Financiële situatie baart regering zorgen..
- BESCHOUWING — Luchtvaartsector in vrije val..
- Welzijn: Clown-opmerking Hellings moet in context worden be….
- EBS-directie bespreekt elektriciteitsvoorziening met Simons..
- President Geerlings-Simons niet content met hoge prijzen en…..