Agenten van politiebureau Lelydorp hebben vrijdag 27 juni in het Reeberg project drie verdachten opgespoord en aangehouden. Zij hebben in januari van dit jaar de zes aluminium stellingen zonder toestemming weggenomen.
De aangever had informatie dat de zes aluminium stellingen op een adres in het Reeberg project waren en dat de daders ter plaatse waren. Inspelend op die informatie gingen agenten naar de locatie. Voor de komst van de politie koos een van de drie mannen het hazenpad. De overige twee verdachten werden ter plaatse aangehouden.
De zes aluminium stellingen bleken geladen te zijn in een pick-up, die in beslag werd genomen voor verder onderzoek. Kort daarna werd de derde gevluchte verdachte, na verkregen informatie, alsnog in het Reeberg project aangehouden.
Tijdens hun afzonderlijke voorgeleiding verklaarden de twee aangehouden verdachten dat zij slechts een rit moesten uitvoeren voor de derde verdachte, die inmiddels was aangehouden.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werden de twee verdachten die eerder waren aangehouden na verhoor heengezonden en de derde, die kort na zijn ontvluchting kon worden aangehouden, werd in verzekering gesteld.
- Operatie Delta Force: Achttien bromfietsen en één voertuig …..
- Operatie Delta Force en gemengd politieteam treden op tegen…..
- Herdenking 180 jaar Boeroes in Suriname..
- Soekidjo Sasmiardja..
- Shata werkt samen met internationale influencers om toerism…..
- De verkiezing van de president in Suriname: een tikkende ti…..
- Monument uit 1926 krijgt nieuw leven als Petrus Donders Jeu…..
- Swit Firi is na een stilte van bijna een jaar terug..
- Zeven finalisten voor tweede editie Nyun Sten Festival..
- Monteur verdacht van verduistering en wanprestatie..
- Nieuw S.B.W. als product van de Nederland-Caribisch-Surinaa…..
- ‘Verkiezingsuitslag bevestigt morele antagonistische tegens…..
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..
- Miracle 2 terug met nieuwe single..
- HAASTIGE SPOED..
- Rengenachtig begin van de week..
- Politiekapel brengt CD “HERMANDAD” rond 130 jaar KPS..
- Israël doodt top van Iraanse Revolutionaire Garde: kerninst…..
- Costa Rica wint nipt van Suriname in doelpuntrijke strijd..