Agenten van politiebureau Lelydorp hebben vrijdag 27 juni in het Reeberg project drie verdachten opgespoord en aangehouden. Zij hebben in januari van dit jaar de zes aluminium stellingen zonder toestemming weggenomen.
De aangever had informatie dat de zes aluminium stellingen op een adres in het Reeberg project waren en dat de daders ter plaatse waren. Inspelend op die informatie gingen agenten naar de locatie. Voor de komst van de politie koos een van de drie mannen het hazenpad. De overige twee verdachten werden ter plaatse aangehouden.
De zes aluminium stellingen bleken geladen te zijn in een pick-up, die in beslag werd genomen voor verder onderzoek. Kort daarna werd de derde gevluchte verdachte, na verkregen informatie, alsnog in het Reeberg project aangehouden.
Tijdens hun afzonderlijke voorgeleiding verklaarden de twee aangehouden verdachten dat zij slechts een rit moesten uitvoeren voor de derde verdachte, die inmiddels was aangehouden.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werden de twee verdachten die eerder waren aangehouden na verhoor heengezonden en de derde, die kort na zijn ontvluchting kon worden aangehouden, werd in verzekering gesteld.
- Natio wil Gold Cup afsluiten met zege tegen Dominicaanse Re…..
- De genegeerde opdracht van de kiezers aan de politiek..
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..