De politie van het bureau Lelydorp heeft op vrijdag 27 juni 2025 in het Reeberg project drie verdachten opgespoord en aangehouden. In de maand januari van dit jaar hebben de drie verdachten zes aluminium zonder toestemming weggenomen. De aangever kreeg de informatie dat de zes aluminium stellages op een adres in het Reeberg project waren en dat de daders ter plaatse waren. Inspelend op de informatie deden de wetsdienaren de locatie aan. Voor de komst van de politie koos een hunner het hazenpad. De overige twee verdachten werden ter plaatse aangehouden. De zes aluminium stellingen bleken geladen te zijn in een wit gelakte pick-up, die in beslag werd genomen voor verder onderzoek. Kort daarna werd de derde gevluchte verdachte, na verkregen informatie, alsnog in het Reeberg project aangehouden.
Tijdens hun afzonderlijke voorgeleiding verklaarden de twee aangehouden verdachten dat zij slechts een rit moesten uitvoeren voor de derde verdachte, die inmiddels was aangehouden.
Na overleg met het Openbaar Ministerie werden de twee verdachten die eerder zijn aangehouden na verhoor heengezonden en de derde, die kort na zijn ontvluchting is aangehouden, in verzekering gesteld.
Drie verdachten aangehouden; twee hunner heengezonden Korps Politie Suriname.
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank via openbare in…..
- KPS houdt rondmars op 130-jarig bestaan..
- Suriname treedt officieel toe tot OIC Labour Centre..
- Overuren bij KPS blijven structureel probleem..
- Jongeren creëren ‘I Love Nieuw Aurora’-monument voor d…..
- “Veiligheid gegarandeerd, verruwing criminaliteit baart zor…..
- Heel natte dinsdag voorspeld..
- Veiligheidsbonden bereiken akkoord met regering..
- ABOP-structuren woedend op Brunswijk: hij handelde tegen co…..
- ABOP weigert regeerakkoord te ondertekenen uit onvrede over…..
- WhatsApp verboden op telefoons Amerikaanse Huis van Afgevaa…..
- Trump kondigt wapenstilstand aan tussen Israël en Iran..
- Suriname mist een breed gedragen plan in verband met 2028..
- Actie personeel Medische Zending duurt voort..
- NAVO-chef Rutte verdedigt Amerikaanse aanvallen op Iran, te…..
- AWJ en veiligheidsbonden bezegelen akkoord belastingverrui…..
- Duitsland zwijgt over Gaza terwijl kinderen verhongeren, en…..
- Column: Wordt de bedrieger bedrogen?..
- ABOP-structuren boos op Brunswijk..