Drie verdachten zijn woensdag 12 februari te De Nieuwe Grond in verzekering gesteld ter zake diefstal van gascilinders op twee adressen in Hanna’s Lust, Nieuw Project. De diefstallen vonden plaats in de Ronald Koorndijkstraat en de Johan Chinweg.
Een aangever aan de Johan Chinweg verstrekte beeldmateriaal waarop de verdachten duidelijk te zien waren. Bij het bekijken van de beelden werden zij positief herkend als de personen die op zaterdag 8 februari betrokken waren bij een aanrijding op de Indira Gandhiweg. Politiemedewerkers die ter plaatse waren voor het onderzoek van de aanrijding, herkenden de verdachten positief.
Op basis daarvan werden de verdachten opgeroepen om zich te melden op het politiebureau. Zij gaven daaraan gehoor en werden bij aankomst op het politiebureau terstond aangehouden.
Tijdens het verhoor legden ze een volmondige bekentenis af.
De verdachten, S.I., V.C. en P.J., verplaatsten zich in een grijze Toyota IST, die eind december 2024 was gehuurd bij een autoverhuurbedrijf.
Tijdens het onderzoek werden de gestolen gascilinders in de woning van een van de verdachten aangetroffen. De politie nam deze in beslag en zijn inmiddels teruggegeven aan de rechtmatige eigenaren.
Na te zijn voorgeleid bij een Hulpofficier van Justitie, werden de verdachten na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
Het verdere onderzoek is nog in volle gang.
- Veiligheid op het water opgevoerd in Nickerie en Apoera..
- Volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Livo..
- Basisschool Botopasi kreeg 60 jaar geleden GLO-status..
- Waldi Anches in polepositie veteranen damkampioenschap..
- Karateka’s in startblokken voor ABC-toernooi..
- MOU’s getekend tijdens de International Business Conference…..
- Nieuwe beweging ‘Suriname Boven Alles’ gelanceerd..
- IMF: Suriname op weg naar explosieve economische groei door…..
- GEVAARLIJKE KUIL..
- A20: Investeren in Suriname? Eerst een realiteitstest..
- Drugsverdachte met SRD 200.000 aangehouden..
- Mac Andrew roept STVS-personeel op in dialoog te blijven..
- “Diaspora biedt kansen voor groei en vooruitgang”..
- President: BIZA-minister wordt niet op non-actief gesteld; …..
- Armoedegrens nu vastgesteld op SRD 7337..
- Inwoners Gaza geven Trump duidelijk antwoord: wij zullen he…..
- Samenwerking voor stimulering overdracht Franse taal en gas…..
- Regering bezuinigt op budget JusPol..
- Betaling driemaandelijkse verblijfsvergunning en rechten va…..
- President geeft opdracht salarissen medewerkers Huize Ashia…..
- Suriname ontvangt prestigieuze LatinFinance-erkenning voor …..