Drie verdachten zijn woensdag 12 februari te De Nieuwe Grond in verzekering gesteld ter zake diefstal van gascilinders op twee adressen in Hanna’s Lust, Nieuw Project. De diefstallen vonden plaats in de Ronald Koorndijkstraat en de Johan Chinweg.
Een aangever aan de Johan Chinweg verstrekte beeldmateriaal waarop de verdachten duidelijk te zien waren. Bij het bekijken van de beelden werden zij positief herkend als de personen die op zaterdag 8 februari betrokken waren bij een aanrijding op de Indira Gandhiweg. Politiemedewerkers die ter plaatse waren voor het onderzoek van de aanrijding, herkenden de verdachten positief.
Op basis daarvan werden de verdachten opgeroepen om zich te melden op het politiebureau. Zij gaven daaraan gehoor en werden bij aankomst op het politiebureau terstond aangehouden.
Tijdens het verhoor legden ze een volmondige bekentenis af.
De verdachten, S.I., V.C. en P.J., verplaatsten zich in een grijze Toyota IST, die eind december 2024 was gehuurd bij een autoverhuurbedrijf.
Tijdens het onderzoek werden de gestolen gascilinders in de woning van een van de verdachten aangetroffen. De politie nam deze in beslag en zijn inmiddels teruggegeven aan de rechtmatige eigenaren.
Na te zijn voorgeleid bij een Hulpofficier van Justitie, werden de verdachten na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
Het verdere onderzoek is nog in volle gang.
- Reactie op ‘Bestuursleden SBB dringen aan op ontslag …..
- KPS: Afsluiting kruisingsvlak Van ‘t Hogerhuysstraat en Ind…..
- Kamlesh Ganesh nieuwe directeur van de VSB..
- ECD: Vervallen noodles vernietigd; haperende kassasystemen …..
- Kantonrechter veroordeelt 69-jarige oma voor drugs en overt…..
- Minister Mathoera wil sterker en effectiever defensiesystee…..
- Overwegend bewolkt met af en toe buien..
- Inbreker in verzekering gesteld..
- 25-jarige opgepakt na zware mishandeling..
- Cuba vraagt niet-essentiële werknemers om thuis te blijve…..
- Haai bijt beide handen van toeriste eraf..
- Georgetina Emelina Muntslag (88) Amsterdam 14-2-2025..
- Lesly Glenn Stuger (69) Amsterdan 6-2-2025..
- A20, DOE en PRO: Volk moet afrekenen met oude politiek..
- Succesvolle afronding IMF-programma in zicht..
- Meteodienst: Af en toe droge en zonnige momenten..
- Bromfietser laat leven bij aanrijding Martin Luther Kingweg..
- Wake-up call: kwestie Chinalco is een nationale zaak..
- Bullion-initiatief moet financiële inclusie helpen stimuler…..
- Ruim 80.000 US-dollar verkwanseld..
- SEOB juicht hervormingen toe, maar waarschuwt voor risico’s…..