PARAMARIBO — Tot de vier verdachten die door de verkeersunit van regio Oost zijn aangehouden op de Wijdenboschbrug behoren drie leden – J.K. (26 jaar), D.D. (32) en R.D. (39) – van de zogenoemde ‘witte handschoenen-bende’. Samen met de 26-jarige J.A. werden ze gearresteerd, nadat ze op 23 juni bij een auto-inbraak in district Commewijne een vuistvuurwapen hadden buitgemaakt.
Het Korps Politie Suriname meldt op zijn website dat na de auto-inbraak voor een winkelzaak op de Oost-Westverbinding R.M. direct aangifte deed op het politiebureau van Meerzorg. Op camerabeelden kon worden uitgemaakt dat J.A., J.K., D.D. en R.D zich in een witte Toyota Vitz verplaatsten.
Deze informatie werd via een algemene oproep doorgespeeld aan de verschillene eenheden en de controlepost. Het viertal reed naar Paramaribo toen het op de Wijdenboschbrug tot stoppen werd gedwongen door de agenten van de verkeersunit van regio Oost. D.D. had vier scherpe patronen bij zich. Het gestolen wapen van R.M. hadden de verdachten nog in hun bezit.
Na te zijn voorgeleid op het politiebureau zijn J.K., D.D. en R.D. na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. J.A. werd na verhoor heengezonden.
- Vandaag iets meer zon, maar ook onweersbuien..
- KPS houdt donderdag persconferentie over criminaliteit..
- ‘Duncan Zwakke eindigde in een gehaktmolen’..
- Bondscoach Nahar: ‘Hoge verwachtingen, maar geen druk op 3×…..
- “Ik kan niet weg”: angst en onzekerheid in Teheran..
- Henry Ferdiand (Fred) Wielingen (70) Amsterdam 11-6-2025..
- Clyde Eyck (56) Roozendaal 18-5-2025..
- Goerdat (ABOP) niet naar DNA; Santokhi heeft verkiezing nog…..
- Bilateraal gesprek tussen minster Ramadhin en PAHO-vertegen…..
- ECD laat vervallen producten vernietigen..
- Voormalig president Venetiaan viert 89ste verjaardag..
- Crypto kan zich verspreiden in pensioenfondsen..
- Column: Now, di w’woyo yagi..
- Bewustwording noodzakelijk om kinderarbeid uit te bannen..
- Energietop begonnen: Beleid lokale inhoud cruciaal voor eco…..
- Luchthavendirecteur Chotkan: “SLM sinds 2019 zware wanbetal…..
- Pensioenstelsel is toe aan hervorming..
- Santokhi: We hebben basis gelegd voor duurzame energie-econ…..
- Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger bespreken voortgang gezo…..
- Malaria-accreditatie Suriname in afrondende fase..
- NPS-congres geeft volgende week goedkeuring aan kandidaat v…..