De 21-jarige J.J. en de 17-jarige D.L. zijn in de vroege ochtend van dinsdag 26 augustus opgespoord en aangehouden door leden van Regio Bijstand Team Paramaribo(RBTP). De politie ontving een melding van het Command Center dat een taxichauffeur aan de Duisburglaan werd beroofd. Drie ongemaskerde mannen bedreigden hem met een mes en namen zijn mobiele telefoon af. De daders gingen er vervolgens vandoor.
Toen de politie van RBTP en Flora op de plaats delict arriveerden, troffen zij het slachtoffer aan, die een snijwond onder zijn rechteroog had opgelopen tijdens de overval. Op basis van de aangegeven signalementen werd het drietal gesignaleerd aan de Tyronneweg. Toen zij de politie zagen, sloegen ze op de vlucht. Na een waarschuwingsschot gaf een van hen zich over en kon worden aangehouden. Een tweede verdachte werd kort daarna op de Purmerendweg opgepakt.
De derde verdachte, de 16-jarige O.J., meldde zich later in de ochtend bij het politiebureau Flora met de gestolen mobiele telefoon. De telefoon is inmiddels teruggegeven aan de rechtmatige eigenaar.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is het trio in verzekering gesteld. De tweejeugdige verdachten zullen worden ingesloten in het cellenhuis van het Doorgangscentrum Opa Doelie.
- Drie verdachten van overtreding Vuurwapenwet opgepakt in di….
- Moet Suriname ook libido-remmende medicatie invoeren voor z….
- Ministers moeten sterke cases bouwen voor de pg..
- Ponderosa vierde in Inter Caribbean Show Jumping Competitio…..
- Verkiezingen in Guyana bepalen koers olie-rijke toekomst en….
- Diplomatie van koffertjes – en ministers zonder ballen.
- Dodelijk schietincident bij Rama.
- Toegankelijkheid over de gehele linie.
- NDP: kritisch maar voorzichtig positief over beleid regerin…..
- CBvS en IMF bespreken in september technische assistentie b….
- Zeker 12 bouwvakkers omgekomen bij instorting Chinese brug.
- Argentijnse federale rechter onderzoekt Milei-functionaris….
- Turkse first lady in brief aan Melania Trump: ‘Toon mededog….
- Pinas Emanuel terug met nieuwe single ‘Sakafasi’..
- Tweede brand binnen een jaar in ‘Albina 2’: ‘Het is wel vre…..
- Verdachte in de rechtszaal: “Ik heet geen Satan”..
- Dagblad Suriname, maandag 25 augustus 2025.
- Surinaams zwemteam behaalt 10 medailles op Goodwill Champio…..
- BiZ rondt beleidsplan 2025-2030 af voor opname in regeerakk…..
- Minister Tsang beëindigt 86 onrechtmatige aanstellingen bij…..
- Koster: overheid moet investeren in mentale zorg voor jonge…..